Sayfa 10/205 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Emo Yazıyı Oku
    Tarık bey günaydın peki bu maktk da yapılan gizlilik sözleşmesi var yanlış hatırlamıyorsam istanbul portföy ile yapılan bi sözleşme burada da sizce bir ucuz satış olma olasılıgı varmıdır
    Makina takım ederinin 2 katında zaten ne ucuzu 😅 İstanbul portföy gelse gelse 100 milyon gelir kümaş makina takım değerlemeleri ile satılsa 1 milyar dolardan fazla ederdi 😅

2. Bi kıpırda be lanet kağıt.. Bıktırdın iyice, nereden bulaştık ya..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. hayırdır gözde ???
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. borsa 120.00 düşse bile 6 haketmiyor ucuz pahalı kümaş satıldı borç azaldı ambalajda işler iyi gidiyordur
    şok kar etmeye başladı sıkıbtılı firması sadece derby kaldı
    maktk, derby, türkiyefinans, flo ,polinas halka arz yada satış haberleri gerekli

ne olursa olsun şu durumda bile 6 rakamlar gözde için çok çok düşük

şok bu çeyrekte analistler 50 milyon net kar yapacağını söylüyor bence 5 milyon civarı karla kapatacak
    428 milyon geçmiş yıl zararı bu dönem indirim hakkı kayboluyor
    seneyi 200 civarı karla kapasa 230 milyonu indiremeyecek 230*,22:45 milyon zarar yazacak 50-45:5 milyon çeyreklik kar yazmasını bekliyorum ama seneyi 100 milyon üstü karla kapatacak
    artık perakande internete döndü mağaza açılışını azaltması gerekir 8000 market var bundan sonra senede 200-300 yeni mağaza açıp internet satış kanalı güçlendirme mağazadaki ciroları arttırmaya odaklanmalılar

5. maden müdürlüğüde onaylamış 31.1.2021 kümaş bitti

http://www.mapeg.gov.tr/Duyurular/on..._28012021.aspx

31.01.2021 cari oran net borca göre net değer bulunur buda 10 gün içersinde netleşir
    tahminim 310-380 milyon dolar arası rakam gelir
    aralık ocak aylarında stok alımı azaltıp yapılan ciro ile net borç düşürmüş yada cari oranı arttırmışlardır
    öyle umuyorum ne yapacakları belli olmaz

Şok marketler satıldı haberini bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by toprak34 Yazıyı Oku
    Şok marketler satıldı haberini bekliyorum
    bir duyum mu var

Evet öyle kulağıma geldi.

Sayfa 10/205 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız