Sayfa 101/205 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 801 - 808 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. penta hala düşüşte ondaki kar sıfırlandı
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

2. Azda olsa
    satıp geldiğim hisseye göre kazandım
    yolunuz bahtınız açık olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Karaoğlan_ Yazıyı Oku
    Azda olsa
    satıp geldiğim hisseye göre kazandım
    yolunuz bahtınız açık olsun.
    Erken pes ettin....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

4. Bu hisseyi bu aralar anlik takip etmemek daha hayirli olur..macun tüpten cikti bi kere..penta daki satisin sebebi 6 aylik ortak satis yasagi doneminin sona ermesi..ama gene de son sok-getir ortaklik haberiyle beraber gozde portfoyu cok daha ust seviyeleri hak ediyor..MU nun ky dusmani oldugu herkesin malumu..ust uste 3 tavan hatirlamiyorum 6 senedir..o yuzden sabirli olmak lazim ..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 7,29 da bir gab bırakmıştı onu kapatırmı acaba
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

6.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    7,29 da bir gab bırakmıştı onu kapatırmı acaba
    Zannetmiyorum o kadar gerileyecegini ama gene de vade koyup beklemek daha mantikli..exit haberleri gelebilir daha..en az 6 ay en azindan yilsonu bilanco donemine bakmak dogru olur

7. Şok hisselerinin satışı bana göre gözde açısından zamansız oldu.Belkide buna şartlar zorlamış olabilir.
    Umarım tamamı elden çıkmaz ,sadece borcu kadar satılır.Borsa fiyatının 13 lerde olduğu bir zamanda satış görüşmeleri başladı,dolayısıyla 20-25 li fiyatlardan yani 1 milyar dolara tekabül eden bir fiyata bile satış imkanı olmayabilir. Halbuki şok marketlerin bana göre en azından 2 milyar dolar civarında bir değeri olması gerekirdi.

Buradaki yaklaşık 1 yıl önceki yazımda gözde için şok marketin en önemli iştirak olduğunu ve ancak bununla çok iyi yerlere geleceğini söylemiştim.
    Bunu söylerken şokun 2-3 milyar dolarlık piyasa fiyatına geleceğini düşünmüştüm. Şok marketleri belkide bugünkü haliylede bu değerdedir ancak bunun piyasa değerininde bu şekilde oluşması gerekir.Buda ne zaman gerçekleşir bilinmez.

Umarım şok marketleri hiç olmazsa 20 li fiyatlardan satılır.Bu birazda elinizin güçlü olmasına bağlıdır.Yoksa hisselerin ucuz fiyata elden çıkacağını düşünüyorum.

Bu konuda yatırımcı görüşlerini almak için yazdım.Bu yazı yatırımcıya tavsiye niteliğinde değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Şok hisselerinin satışı bana göre gözde açısından zamansız oldu.Belkide buna şartlar zorlamış olabilir.
    Umarım tamamı elden çıkmaz ,sadece borcu kadar satılır.Borsa fiyatının 13 lerde olduğu bir zamanda satış görüşmeleri başladı,dolayısıyla 20-25 li fiyatlardan yani 1 milyar dolara tekabül eden bir fiyata bile satış imkanı olmayabilir. Halbuki şok marketlerin bana göre en azından 2 milyar dolar civarında bir değeri olması gerekirdi.

Buradaki yaklaşık 1 yıl önceki yazımda gözde için şok marketin en önemli iştirak olduğunu ve ancak bununla çok iyi yerlere geleceğini söylemiştim.
    Bunu söylerken şokun 2-3 milyar dolarlık piyasa fiyatına geleceğini düşünmüştüm. Şok marketleri belkide bugünkü haliylede bu değerdedir ancak bunun piyasa değerininde bu şekilde oluşması gerekir.Buda ne zaman gerçekleşir bilinmez.

Umarım şok marketleri hiç olmazsa 20 li fiyatlardan satılır.Bu birazda elinizin güçlü olmasına bağlıdır.Yoksa hisselerin ucuz fiyata elden çıkacağını düşünüyorum.

Bu konuda yatırımcı görüşlerini almak için yazdım.Bu yazı yatırımcıya tavsiye niteliğinde değildir.
    Sirf son 2 yillik usd bazinda devaluasyon %70..sirket degerlemelerinin dolar bazinda bahsettiginiz seviyelere cikmasi mumkun degil nerdeyse..sok un doviz geliri yok ve buyume yuksek olsa da kar marjlari ortada..bu son stratejik ortaklik haberi ivme kazandirabilir ama detaylari ogrenmek lazim

Sayfa 101/205 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •