Sayfa 186/205 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Destek attık dayu 5 10 bin lot aklıma geldikçe atıyorum. O da aldıkça kızıyor mu ne yapıyor ") kızma dayu akraba oldun bizimle artık bas bari ne yapalım...
     Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    1. destek 8,70,,,,,2. si 8,40
    9 un üstüne sonrada 9,16 nın üstüne atması lazım.
    yoksa ...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ohh birazda burama düş Eğlence almaya bakacaz artık satılacak raddeyi çoktan geçtik zaten , ne kadar beklemek gerekiyorsa o kadar bekleyeceğiz.

Ilk 10.kademede toplamda bin lot satış yok,dikkat.
    Alıcılar 240 bin satıcılar 9 bin tüm kademelerde.
    Su an bin lot alsam 8.58 i kaldırırım

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Ohh birazda burama düş Eğlence almaya bakacaz artık satılacak raddeyi çoktan geçtik zaten , ne kadar beklemek gerekiyorsa o kadar bekleyeceğiz.
    Güzeliz güzel ;)

5. Neredeyse mav200d yi test ediyorduk..MU tam zalim, biraz sentiment negatife döndü mü, hikaye de yoksa direk dökmeye çalisiyor..tekrar 9 uzerine atmazsa pek bir heyecan yok burada..penta, flo, sok,turkiye finans..bir exit zamani..nakit yaratip hem borclari azaltmali hem de yatirimciya bir hikaye sunmali..ama gerizekalilar hala tahtadaki kucuk yatirimcinin 3-5 lotuna göz dikiyorlar..azaltma sebebim buydu ama operasyonu bitiremeden dagittilar..özetle MU tahtasina ciddi ihtiyatla yaklasmak sart..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Bu ahlatci da ortak bence bunlara..bir iki gaz yaratip çakisa firsat sunuyorlar..endeks %5 bile dusmedi bizim kabiz batik haliyle bile %15 dustu son 1 haftada..aman diyim çekilecek dert degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Epey bir vakit entübede kalacak gibiyiz.Benim de imtihanım bu olacakmış sağlık olsun.

8. Gozde çok düştü buralarda stabilize oluyor,alim için uygun buluyorum,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 186/205 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •