Sayfa 195/205 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    İnsan bir tebrik bir alkış yapar. Boşuna yazmışız. Neyse yazmamaya devam
    SAYGILAR SEVGİLER
    tebrikler çok güzel bir tespit olmuş

2. Sonuçta borsada topun olduğu yer bizjm için pozisyon.

14 - 21 i elimde 10x lot Ülker ile yaşadım.

Simdi elimde 1.2x kaldı o da viop pozu.

Demem oki 21 - 14 yaparsa kendi bilir ama gitme ihtimali bence hala çok yüksek Ülker in.

Gözde bugun tavan, ama esas kazanç diyebilmek için 20 üstü kapanış almamız lazım gelir mi gelmez mi bilinmez nasip.
     Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    ulkerde kur stabilizayonu kısa süre yükseliş sağlarda demiştim 5 aydır euro stabil bu sebeplede değer kazanması doğal ama ya euro çıkarsa yine 21-14 olurmu

Alıntı Originally Posted by can17 Yazıyı Oku
    tebrikler çok güzel bir tespit olmuş
    Bir sonraki yazımız çok kısa olmakla birlikte HLGYO idi herkesin dikkatinden kaçmış.
    SAYGILAR SEVGİLER

4. Ben bu gözde nin 12 aylık muhtemel bilançosunu merak ötesi merak ediyorum .. Penta uçmuş tutulamıyor, şok coşmuş katlanıyor, değerlemeler zaten hesapsız kitapsız... EEE yetdi gari hadisene...

5. gözde girişim sermaye 385 milyar..piyasa değeri 385. 11.75 eşittir 4,52 milyar....Portföyünde bulunan penta serm 43 mil fiyat 644 piyasa değeri 27,69 milyar % 32.21 i gözdenin o da eder 8,92 milyar... Yine portföyünde bulunan şok market serm 593 mily fiat 24.70 piyasa ederi 14,64 gözde payı %23.66 o da eder 3,465 milyar.. Sadece penta ve şok payları toplamı 12,4 milyar.. Peki bittimi; flo,makina takım, derby traş mak,polinas,türkiye finans.. Bu iş kedi ciğer hikayesinin on misli resmen..

6. Penta gercek degerinin 10 katindan islem goruyir o yuzden gozdenin ozkaynaklari yuksek gorunuyor ve bunu bile piyasa gozdeyi cok fazla yukarı tasimiyor.Ama yine de gozde 500 milyon dolar etmez mi?Eder bence.Muhtemelen şok seneye 40 civari olur yani oradan 5 milyar tl, penta ve makina takim ki her ikisi de spekulatif oldugu icin piyasa degerine degil defter degerine gore bakıyorum ve ikisinden toplam 1 milyar tl diyorum.Polinas en az1milyar tl , floya baktim cirosuna gore piyasa degerinin gozdeye ozkaynak katikisi 500milyon tl olur.Turkiye finanstan 1 milyar gelse toplam 8,5 milyar eder.Gozde tech sanirim 20 milyin dolara kuruldu.Yani toplamda 9 milyar etmeli bence.Bu da hisse degeri olarak 24 civar yapar.12 ay icinde gorulebilir.Daha fazla olmasini temenni ederek hepinize hayirli kazanclar diliyorum.Ytd.

7. Herangi bir kulis yok mu arkadaşlar iştiraklerin exitiyle ilgili? Ömür çürüttürüyor bu namussuz muro bize burda

Bazen bazı hisseler kendin ni öğle nefret ettirir ki ne olduğunu anlayamazsınız.Borsaya spk ya hisseye speeke kendinize herşeye kızarsınız.Çünkü yaa çok para kaybetmişsinizdir yada başkaları kazanırken siz yerinizde saydığınız için kendinizi enayi hissederseniz.
    Her karanlığın her şiddetli yağmurun bir sonu olur.Yeterki beklemesini bilin ve daldan dala zıplarken kendinizi uyanık sanmayın.Nitekim eğer bir hissede uzun süre kalmazsanız kaybetmeye yada yüksek işlem hacminden dolayı kazancınızın çoğunu komisyon ödemeye mahküm olursunuz.Onun için bekleyen daima kazanır.Ve kazanma zamanı geldi diyebiliriz.Bu hafta bizim haftamız olacak.Ama sadece bu hafta ile yetinenler sadece pastanı p harfini kazanır.En az ocak ayını görmek gerekir.Ozaman pastanın diğer harflerinide görme ihtimalleri olur.Yoksa kısada kar yazarsınız ORTA-UZUNDA para kazanırsınız.Her koyun kendi ayağından asılır.
    SAYGILAR SEVGİLER

Sayfa 195/205 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •