Sayfa 2/205 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Daha önce ALKİM'de benzer olay gördüm. Tahtacı sabır zorlamak için hergün düşürdü. İnşallah burda da aynı dümen dönmez. Ama sanki bu tahta biraz daha hareketli ve yoğun gibi.

2. Teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Bol kazançlar diliyorum

3. 3,5 yıldır gözdedeyim ve kümaş vs bi ton hikaye ile mü uyuttu bizi ,,, sonuç 0 ,,, yazık gerçekten ,,,

4. Gözde yönetimini anlamak mümkün değil. Şok halka arzında önce geç kaldılar, sonra öyle kötü bi zamanda arza çıktılar ki indirim indirim üstüre zorla toparladılar. Pentayı arzdan çektiler. Kümaş en iyi şirketiydi şu aralar arz olabilmiş olsaydı mükemmel değer yaratırdı. Ama basiretsizler yönetirse işte böyle olur tarık1234 hocaya katılıyorum, faiz peşkeşine kurban gidiyor şirket.
    tarık1234 hocam siz genel kurula katılmıştınız, bunların nefesini bilirsiniz vesselam, sizin yorumlarınızı çok değerli buluyorum.

5. Sokma ile katarlıların dedikodusu dolaşıyor ortalıkta bilen duyan varmı aramızda sayın ortaklar

6.  Alıntı Originally Posted by Emo Yazıyı Oku
    Sokma ile katarlıların dedikodusu dolaşıyor ortalıkta bilen duyan varmı aramızda sayın ortaklar
    bu yatırımcı bi satış trawmasını daha nasıl kaldırsın..

sok marketten içeri girdiğinizde sizi karşılayan ürünlerin neredeyse %90 ı ülker grubunun ürettiği ürünler.
    sizin öyle bi pazarınız varken onu satarmısınız.

bana çok inandırıcı gelmesede piyasa bunu inandırıcı bulmuş olabilir.

stratejik ortak olarak alabilirler kısmı hisse satışı vs. (benim böyle bir iddiam yok )

ama ben şok marketin grup dışına çıkarılacağını düşünemiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    bu yatırımcı bi satış trawmasını daha nasıl kaldırsın..

sok marketten içeri girdiğinizde sizi karşılayan ürünlerin neredeyse %90 ı ülker grubunun ürettiği ürünler.
    sizin öyle bi pazarınız varken onu satarmısınız.

bana çok inandırıcı gelmesede piyasa bunu inandırıcı bulmuş olabilir.

stratejik ortak olarak alabilirler kısmı hisse satışı vs. (benim böyle bir iddiam yok )

ama ben şok marketin grup dışına çıkarılacağını düşünemiyorum
    Benimde düşüncem aynı ama bu ortalıkta konuşuluyor diye yazdım

8.  Alıntı Originally Posted by Emo Yazıyı Oku
    Benimde düşüncem aynı ama bu ortalıkta konuşuluyor diye yazdım
    2 hafta kadar önce twette 1 kişi yazdı kulağıma duyumlar geldi vs diye.

böyle şeyler çok hızlı yayılır. gerçek veya yalan dır diyemem.

geçmiş yıllarda da gözde sayfasında çok yazıldı olabilirmi acaba mgros a satış vs hep aynı düşüncedeyim. ülker kendi pazarını satmamalı. illa olacaksa stratejik ortak hisse satışı olabilir.

Sayfa 2/205 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •