Sayfa 47/47 İlkİlk ... 37454647
Arama sonucu : 370 madde; 369 - 370 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Karı 12.aya yazdılar bunu da yukarıda ifade ettiler ve 1.dönem zarar yazacağı da biliniyordu.

Yıldız holdıng da borcunu düşürmek için bunu kullandı 8 TL 9 TL den hisseleri boca etti

Başkası için çok değerli olan kendisi için planında olmayan bedava aldığı Şirketleri satıp borç kapatmak isteniyordu ve alan da rahatladı ve satanda borç kapattığı için rahatladı.

Penta (m.köyde bir daireden ibaret üç samimi muhendisin kurduğu) şirketi ,makına takım dediğin şirket ve dahası neyse bence yıldız holdingin planında yok onları da sattı satacak..
    Zaten işi de bu...
    Yıldız holding esas işi olan çıkolata bisküviye döndü.onu ayakta tutmaya çalışıyor.

4 yıl faiz 4 yıl ana para ödeyecek olan ne yapar uçmak için ağırlıklarını bırakır.bırakıyorda

Gözde dediğin şirket bir odadaki bir masadan yönetiliyor... Ben öyle biliyorum...

Bana göre doğru belki sana göre yanlış Bildiğimiz Düşüncelerimizi yazıyoruz o kadar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Karı 12.aya yazdılar bunu da yukarıda ifade ettiler ve 1.dönem zarar yazacağı da biliniyordu.

Yıldız holdıng da borcunu düşürmek için bunu kullandı 8 TL 9 TL den hisseleri boca etti

Başkası için çok değerli olan kendisi için planında olmayan bedava aldığı Şirketleri satıp borç kapatmak isteniyordu ve alan da rahatladı ve satanda borç kapattığı için rahatladı.

Penta (m.köyde bir daireden ibaret üç samimi muhendisin kurduğu) şirketi ,makına takım dediğin şirket ve dahası neyse bence yıldız holdingin planında yok onları da sattı satacak..
    Zaten işi de bu...
    Yıldız holding esas işi olan çıkolata bisküviye döndü.onu ayakta tutmaya çalışıyor.

4 yıl faiz 4 yıl ana para ödeyecek olan ne yapar uçmak için ağırlıklarını bırakır.bırakıyorda

Gözde dediğin şirket bir odadaki bir masadan yönetiliyor... Ben öyle biliyorum...

Bana göre doğru belki sana göre yanlış Bildiğimiz Düşüncelerimizi yazıyoruz o kadar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    makinatakıma 150 milyon ödendi 9 sene öncesinin 150 milyonu bu günün 900 milyonu yapar
    penta 700 milyon dolar ciro yapan sektöründe 2. firma
    yıldız her yerde hisse satıyor ama sattığı hisse çok değil burdaki amaç borç ödemekten çok hacmi arttırmak
    %100 haklsınız perakende ve gıda dışındaki tüm firmalardan çıkmak istiyorlar
    kümaş propak satıldı yıldızda komili ve kağıt fabrikaları satıldı satmayada devam edecek
    okadar borç öpücükle ödenmez
    gözdede satacağı ismet ambalaj derby türkiye finans ve maktk kaldı izleyelim görelim

Sayfa 47/47 İlkİlk ... 37454647

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •