Sayfa 47/205 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 369 - 376 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Karı 12.aya yazdılar bunu da yukarıda ifade ettiler ve 1.dönem zarar yazacağı da biliniyordu.

Yıldız holdıng da borcunu düşürmek için bunu kullandı 8 TL 9 TL den hisseleri boca etti

Başkası için çok değerli olan kendisi için planında olmayan bedava aldığı Şirketleri satıp borç kapatmak isteniyordu ve alan da rahatladı ve satanda borç kapattığı için rahatladı.

Penta (m.köyde bir daireden ibaret üç samimi muhendisin kurduğu) şirketi ,makına takım dediğin şirket ve dahası neyse bence yıldız holdingin planında yok onları da sattı satacak..
    Zaten işi de bu...
    Yıldız holding esas işi olan çıkolata bisküviye döndü.onu ayakta tutmaya çalışıyor.

4 yıl faiz 4 yıl ana para ödeyecek olan ne yapar uçmak için ağırlıklarını bırakır.bırakıyorda

Gözde dediğin şirket bir odadaki bir masadan yönetiliyor... Ben öyle biliyorum...

Bana göre doğru belki sana göre yanlış Bildiğimiz Düşüncelerimizi yazıyoruz o kadar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Karı 12.aya yazdılar bunu da yukarıda ifade ettiler ve 1.dönem zarar yazacağı da biliniyordu.

Yıldız holdıng da borcunu düşürmek için bunu kullandı 8 TL 9 TL den hisseleri boca etti

Başkası için çok değerli olan kendisi için planında olmayan bedava aldığı Şirketleri satıp borç kapatmak isteniyordu ve alan da rahatladı ve satanda borç kapattığı için rahatladı.

Penta (m.köyde bir daireden ibaret üç samimi muhendisin kurduğu) şirketi ,makına takım dediğin şirket ve dahası neyse bence yıldız holdingin planında yok onları da sattı satacak..
    Zaten işi de bu...
    Yıldız holding esas işi olan çıkolata bisküviye döndü.onu ayakta tutmaya çalışıyor.

4 yıl faiz 4 yıl ana para ödeyecek olan ne yapar uçmak için ağırlıklarını bırakır.bırakıyorda

Gözde dediğin şirket bir odadaki bir masadan yönetiliyor... Ben öyle biliyorum...

Bana göre doğru belki sana göre yanlış Bildiğimiz Düşüncelerimizi yazıyoruz o kadar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    makinatakıma 150 milyon ödendi 9 sene öncesinin 150 milyonu bu günün 900 milyonu yapar
    penta 700 milyon dolar ciro yapan sektöründe 2. firma
    yıldız her yerde hisse satıyor ama sattığı hisse çok değil burdaki amaç borç ödemekten çok hacmi arttırmak
    %100 haklsınız perakende ve gıda dışındaki tüm firmalardan çıkmak istiyorlar
    kümaş propak satıldı yıldızda komili ve kağıt fabrikaları satıldı satmayada devam edecek
    okadar borç öpücükle ödenmez
    gözdede satacağı ismet ambalaj derby türkiye finans ve maktk kaldı izleyelim görelim

3.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    gözdeye yaklaşık 170 milyon nakit grişi olacak haziran sorun soru 1.1 milyar olan net borç 900 seviyesine düşecek
    900 senede %20 faiz ödese 180 milyon faiz gideri yapar gözde bu saatten sonra her sene yüksek kar açıklar ama grupta inanılmaz iskonto var
    ülker 5 fk,4.2 fd/favök gıdada sektmr fd/favök 9
    şok en iskontolu 3.5 fd/favök sektörde fd/favök 6
    gözde 1.7 fk yada nad 0,70 olması gereken nad en aşağı 1.5
    tek ederinde firma halka açıklığı düşük direk mu payı olan kereviraş
    grbun sıkıntısı var aşırı iskontolu şok temettü dağıtmaya başlamasına rağmen her sene karın %50 dağıtacakken diplerde inanılamz seviyede
    bu seviyede 2018 iken 5000 market vardı şimdi sene sonu 9000 markete çıktı kara geçti ama hala 12 saçmalık var
    ülker kötü yönetilşyor onun iskontosunu anlayabiliyorum gruba borç verip tahsilat yapmıyor
    ama şok ve gözdede böyle bir durum yokken bu iskonto normal değil
    maalesef insanın aklına mu baskılıyor sorusu geliyro herkes hisseyi masksimilize etme derdinde bunlar düşürme derdinde
    inşallah bu iskonto pentayada uygulamazlar
    Gozde icin en aşağı nad 1.5 olmalı demişsiniz?
    Bu nasıl olacak?

4.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Gozde icin en aşağı nad 1.5 olmalı demişsiniz?
    Bu nasıl olacak?
    ben 8,20 den %7 hisse satmadım satana sormak gerekli
    kağıdıda ben yapmıyorum beklemeye devam

5.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Nasil bir hesap yaptınız anlamaya çalışıyorum.
    Gozdeyi takibe aldim..
    Mantikli gelirse bir miktar alım yapicam

6. tarik1234 üstad;
    Gerçek bir yatırımcı olduğunuz için, hakkınızı aradığınız ve hesap sorma cesaretini ve sorumluluğunu üstlendiğiniz için sizi canı gönülden tebrik ederim. Yine genel kurulda sorulması gerekenleri sormuşsunuz ve tarihe not ettirmişsiniz. Elbette bilinen şey bizlerdeki küçük lotlarla o toplantıların kaderi değişmez, ama siz biz de varız ve bunların farkındayız diyebilmişsiniz. Bence gözde yönetiminin sizin gibi sorumlu kişileri yönetime alması ve işi bilene teslim etmeleri lazım. Ama tabi ozaman istedikleri mamalar olmayabilir o ayrı.
    Gerçek bir yatırımcı örneğisiniz, tebrikler.

7.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Nasil bir hesap yaptınız anlamaya çalışıyorum.
    Gozdeyi takibe aldim..
    Mantikli gelirse bir miktar alım yapicam
    Patrondan daha zeki değilim, takip listemden çıktı.
    Sizlere bol kazançlar

8. erken seçim
    yıldız,koç,işbankası,eczacıbaşı için olumlu olur
    akbank,ihlas,bera vs için olumsuz olur

Sayfa 47/205 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz