Sayfa 36/205 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Gercekten hisseyi hic ettiler iki gunde herseyi bozdular grafik ne guzel kendini topluyordu iki gunde perisan ettiler ytd

2. SPK’dan Penta’nin halka arz onayi bu hafta da gelmedi. Umarim haftaya Persembe onayi gelir ve hizlica halka arz gerceklesir. Sonrasinda da Propak satisi olsa, nisan ayi guzel gecer.

3. [QUOTE=2020;5251559]patron 23 milyonu 8.50 den bastı milletin kucağına.şimdi gider 5 den yerine kor.ben de küçük yatırımcı da bunun eba_ı ecdadının a.... koysun.Allah güldürmesin seni fetöcü adi karaktersiz.rabbim çocuklarından buldursun kan kustursun sana.[/QUOTkotu söz sahıbıne aittır

4. Sevgili ve degerli ortaklar 12 04 2021saat 20:00 da ückagıtcı muro instagramda canlısı var öeraklılarına duyrulur

5. 20 gün sonra halka arz yapacak şirketin haline bak

Redmi Note 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Fiyat artık saçmalığa gidiyor maalesef en büyük iştirakleri şok ve polinas direk gıda ile iş yapıyor 3. İştiraki penta bilişim şirketi covit vs etkilemiyor etkilenenler flo ve derby. Onların gözdeye etkis düşük bofa Spek ve robotu maalesef baskılamaya ve düşürmeye programlamışlar

7. Propak la ilgi bazında ne haber varmış ben hiç görmedim

8. KAP: GOZDE [ ] GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Haber veya Söylentilere İlişkin Açıklama

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/928361

Şirketimiz tarafından KAP'a yapılan 19.11.2019 tarihli
    özel durum açıklamasında, portföy şirketlerimizden İsmet Ambalaj Yatırımları
    A.Ş.'nin iştiraklerinin hisselerinin, faaliyetlerinin veya varlıklarının bir
    bölümünün veya tamamının doğrudan ya da dolaylı olarak satışı, ya da doğrudan
    ya da dolaylı olarak başka bir şirketle birleşmesi imkanlarını araştırmak ve bu
    amaçla gerektiğinde potansiyel alıcılar ile görüşmeler yapmak, gizlilik
    sözleşmesi çerçevesinde bilgi akışı ve koordinasyon sağlamak üzere danışmanlık
    sözleşmesi akdedilmek suretiyle yetkilendirme yapıldığı duyurulmuştu. İsmet
    Ambalaj Yatırımları A.Ş.'nin dolaylı bağlı ortaklılarından Propak Ambalaj
    Üretim ve Pazarlama A.Ş.'ye ilişkin çeşitli iletişim kanallarında bazı haberler
    yer almakla birlikte konuya ilişkin somut bir gelişme olması halinde ilgili
    mevzuat çerçevesinde gerekli açıklama yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sayfa 36/205 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •