Sayfa 95/205 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 753 - 760 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Sadece penta değil , halka açık diğer şirketlerde ,son 9 aylığa göre değerli durumda , bu değerlenme devam etmesi halinde, daha 3 çeyrek rekor karını fiyatlamadan ,çok daha uçuk yıllık kar gelir.. İstenen nedir anlamış değilim...

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

mart ayında 9.55 gibi en yüksek değeri görmüş. bir süre yatay hareket edecek gibi duruyor.

bana göre bilanço karlılığını değerlendirmek isteyen yatırımcılar baskı uygulayarak mal toplama düşüncesinde olabilirler. günlük,haftalık ve aylık macd() görünümü aşağıdadır.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. Ulan şöyle dobur gibi kağıt yakalayamıyoruz kaçıncı tavan iki üç haftadır
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

5. Belli ki 7 altini insafsizca görüyorlar artik..bu bile ilerlemedir MU için

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Işık2 Yazıyı Oku
    Gozde nin penta daki payı karşılığı değerle, gözde nin fiyatı eşilendi, penta harici eşantiyon
    yalnız, penta'nın fiyatı saçma sapan bir fiyat!

AH GOZDE AH demeye devam ediyoruz.
    Çok önceleri hep zarar açıklayan gözde sürekli baskı altında kalıyordu ve bir türlü toparlayamıyordu.
    Bu sene de müthiş gelişmeler ve bazı duran varlıkları satmalarına rağmen ve müthiş bir kar açıklamasına rağmen yine yükselememesi
    gerçekten herkesi strese sokuyor ve çaresiz bırakıyor. Bilinç altımızda sürekli acaba kar a geçebilecekmiyiz yoksa zarardan kurtulamayacakmıyız diye geçiyor. Gerçekten bu işi yöneten ve işini yapan speekler çok güçlüler ve acımasızlar.
    Ama ben onlara da kızmıyorum onlarda görevleri ni elinden geldiğince en iyisini yaparak çalıştıkları kuruma maximum kar ettirmeye çalışıyorlar.
    Tabiki şimdi diyeceksiniz ki o kadar hisse var 10 tavan çekiyor bunun neyi eksik. Bunun eksik olan yanı yeterince mal toplayamama veya speekler arası bir savaş var.Nitekim kar ı gören pastadan kapmaya çalışıyor. Ama bu seferde diğer speek onu def etmek için zararına mal satarak onun da diskalifiye ediyor. Bu sefer de ettiği zararı yukarı aşşağı yaparak çıkartmaya çalışıyor. Buda hem zaman kaybı oluyor hemde küçük yatırımcının zarar etmesine sebeb oluyor.
    Neyse uzatmadan söyle diyeyim, bu açıklanan karlar er yada geç fiyatlanmak zorunda. Kimse realiteyi bir kenara koyup yokmuş gibi sayamaz.Bunun içinde biraz daha bir süre var sanırım. Oda 3-4 ay gibi görünüyor.
    Zaten bizim hedefimiz 1ila 2 senelik hedef doğrultusunda bu gözdeye talip olduk. Onun içinde 1 senelik süremiz daha var kendisi bilir.Bizi biraz yıpratabilir ama deviremez. Umudum ve beklentim bu hafta en azından 7.10 üzeri bir kapanış yaparsa hedefimize süre olarak daha yakın oluruz.Altında kalırsa biraz daha bekletme ihtimali olabilir.
    Millet araba aldı ev aldı arsa aldı hepsi katladı. Buda zamanı gelince katlayacaktır. SABIR SABIR YA SABIR
    SAYGILAR SEVGİLER

8. ŞOK MARKET e GETİR in ortak veya satınalma yapması demek en çok GÖZDE ye yarar... çok konuşulmakta bu iş... bugün 7,50 üzeri kapanış yaparsa inanacağım bu söylentinin gerçekleşme ihtimaline... Devasa bir para girişi olur GÖZDE ye...

Sayfa 95/205 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •