Sayfa 176/205 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Sn loruhlano arkadaşımızın daha önce dikkat çektiği hacimin 200 ün üstünde olması az önce gerçekleşti.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sabır sabır................ çok sabır......hiç denemediklerini deneyeceği için böyle yapması gayet normal, kimi dökerse kar'ına .....adam da kendine göre haklı....

Not:Bilançoyu falan kaale almaksızın düz hesapla bile son bir ay içinde XU-100 den %9 korelasyon farkı yedi, bir kere bu makas kapanacak sonra sıra bilançoyu fiyatlamaya gelecek.....
    Son düzenleme : loruhlano; 08-04-2022 saat: 18:12.

2.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Sabır sabır................ çok sabır......hiç denemediklerini deneyeceği için böyle yapması gayet normal, kimi dökerse kar'ına .....adam da kendine göre haklı....

Not:Bilançoyu falan kaale almaksızın düz hesapla bile son bir ay içinde XU-100 den %9 korelasyon farkı yedi, bir kere bu makas kapanacak sonra sıra bilançoyu fiyatlamaya gelecek.....
    Ahlatcı portföy modeline eklemiş

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu ahlatciyi cok iyi biliriz..gecen yaz da girmislerdi..biraz baski yiyince dökülüveriyorlar maalesef..umarim yanilirim..pek guven vermedi bugun alista görünmemesi de enteresan..haftaya kokusu cikar..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Ne güzel ata sözlerimiz var...
    Atalarımız her duruma uygun büyük sözler söylemişler.
    Hırsız içerdeyse kapı kilit tutmaz...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. 13 ay önceki fiyatlarında.

Kul hakkı yiyip düşük açıkladıkları enflasyona göre %65, gerçek enflasyona göre %130 civarı zarardayız.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7. GOZDE,,,,elinde tutan ancak kazanabilir,resmen gözünü dikmiş yatırımcının malına, niyet belli,hepsini istiyor,sadece ben diyor,oyununu,ne yapacağını çok iyi biliyorum,izliyorum...ytd

Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    GOZDE,,,,elinde tutan ancak kazanabilir,resmen gözünü dikmiş yatırımcının malına, niyet belli,hepsini istiyor,sadece ben diyor,oyununu,ne yapacağını çok iyi biliyorum,izliyorum...ytd

Sayfa 176/205 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •