Sayfa 40/205 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Tavana kitlesin artik bi zahmet;)..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. ODAS ın Çan kömürü onay aldığı andan itibarenn gün yüzü görmedi 3.70 den yuvarlana yuvarlana 2.20 ye kadar dayandı...buna kıyasla ne olabilri düşündünüzmü...elimde ODAS yoktu ve onaylandığı ilk seansta alacaktım -7 görünce vazgeçmiştim...ama şimdi elimde GOZDE var ve tedirginim...yani başka türlü anlaşılmasın

3.  Alıntı Originally Posted by arsbcr Yazıyı Oku
    ODAS ın Çan kömürü onay aldığı andan itibarenn gün yüzü görmedi 3.70 den yuvarlana yuvarlana 2.20 ye kadar dayandı...buna kıyasla ne olabilri düşündünüzmü...elimde ODAS yoktu ve onaylandığı ilk seansta alacaktım -7 görünce vazgeçmiştim...ama şimdi elimde GOZDE var ve tedirginim...yani başka türlü anlaşılmasın
    Kasaya girecek olan paralarla Gozde eninde sonunda hakkettigi yere gelecektir. Gozde’nin sadece Sok Marketler’deki payi hisse basina 4.5TL yapiyor yaklasik, propak ise 3TL yapiyor. Gozde’nin su anki hisse degeri Gozde’nin Sok marketler ve propak’i kadar yani. Bunun uzerine Penta, Flo, Turkiye Finans, Derby, Makina Takim vb yatirimlari var. benim beklentim orta vadede artik iki haneli rakamlarin gorulmesi.

YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Propak değeri piyasa eserine yakın gelmiş pentada 40-45 arası beklentim vardı inş 38 halka arz olur iki haberde olumlu
    Propak ismet ambalaj bünyesindeki iki şirketden biri,diğer şirket Polinas (tahminimce propak'dan daha büyük)2020/12 değerlame tablosunda ismet ambalaj 1,4.Mlyr.TL görünüyor, propak satış fiyatı 1,2.mlyr.TL olduğuna göre polinas'sa en az bu fiyat edeceğine göre ismet ambalaj'ın yeni fiyatı : 2,4.Mlyr.TL (Değerleme olarak +1.mlyr ilave olmuş)

5.  Alıntı Originally Posted by Yen Yazıyı Oku
    Propak ismet ambalaj bünyesindeki iki şirketden biri,diğer şirket Polinas (tahminimce propak'dan daha büyük)2020/12 değerlame tablosunda ismet ambalaj 1,4.Mlyr.TL görünüyor, propak satış fiyatı 1,2.mlyr.TL olduğuna göre polinas'sa en az bu fiyat edeceğine göre ismet ambalaj'ın yeni fiyatı : 2,4.Mlyr.TL (Değerleme olarak +1.mlyr ilave olmuş)
    https://www.gozdegirisim.com.tr/tr/y.../ismet-ambalaj

6. GÖZDE GRS.jpg Pentanın %54,3'u Gözde'ye ait ve bu paylar için 220/12 değerleme tablosunda 419,8.mlyn.tl görünüyor, halka arz fiyatına göre ortalama penta'nın p/d : 1,5.Mlyr.TL (yaklaşık) %54,3 gözde payı: 814.Mlyn.TL (395.Mlyn + değer ilave olmuş).

7.  Alıntı Originally Posted by Yen Yazıyı Oku
    GÖZDE GRS.jpg Pentanın %54,3'u Gözde'ye ait ve bu paylar için 220/12 değerleme tablosunda 419,8.mlyn.tl görünüyor, halka arz fiyatına göre ortalama penta'nın p/d : 1,5.Mlyr.TL (yaklaşık) %54,3 gözde payı: 814.Mlyn.TL (395.Mlyn + değer ilave olmuş).
    Sadece 2 şirket'de 4 aylık bir sürede yaklaşık 1,4.mlyr.TL değerleme artışı olmuş.

Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Kasaya girecek olan paralarla Gozde eninde sonunda hakkettigi yere gelecektir. Gozde’nin sadece Sok Marketler’deki payi hisse basina 4.5TL yapiyor yaklasik, propak ise 3TL yapiyor. Gozde’nin su anki hisse degeri Gozde’nin Sok marketler ve propak’i kadar yani. Bunun uzerine Penta, Flo, Turkiye Finans, Derby, Makina Takim vb yatirimlari var. benim beklentim orta vadede artik iki haneli rakamlarin gorulmesi.

YTD.
    Ama yüklü döviz borcu var!
    Bu hesaplamalar da bunun dikkate alınması lazım !

Sayfa 40/205 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •