Sayfa 12/205 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 89 - 96 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    iyisi ile kötüsü ile büyük yanlışları ile vs vs artık kümaş defteri kapandı.

vatana millete yatırımcısına hayırlı olsun.

şirketin en kısa zamanda bu satıştan gelecek kaynağın ne şekilde kullanılacağını olası yatırım planlarını (%80 borç ödeme yapılır diye düşünüyorum) açıklamasını bekliyorum
    Evet ortak borç kapaması yapılacak geldi bildirimi. Bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by firat yilmaz Yazıyı Oku
    Evet ortak borç kapaması yapılacak geldi bildirimi. Bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

herkese merhaba...güzel bir para gelecek olması,bu para ile borçların kapatılacak olması güzel bir haber ancak şahsen benim beklediğim etkiyi yapmadı...

şöyle güzelinden bir TAVAN beklerdim
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    herkese merhaba...güzel bir para gelecek olması,bu para ile borçların kapatılacak olması güzel bir haber ancak şahsen benim beklediğim etkiyi yapmadı...

şöyle güzelinden bir TAVAN beklerdim
    üstadım buradaki kümaş satış beklentisi ile gerçekleşme arasında uçurum oluştu. bu sebeple şahsen öyle bir beklenti içine hiiç girmedim

beklenti derken haybeden beklentiye girmemiştik. kümaş ın stratejik durumu alındığında ödenen bedel. bu bedel için finansman ihtiyacı yıllardır bu borç yüzünden ödenen faiz vs vs vs biz bu konuda çok doluyuz

her neyse olan olmuş

bugünki kapanış teknik oluşum hoş yarın olsun hayrolsun

Küçük bir yorum da benden olsun. Bakmanızı tavsiye ederim.https://twitter.com/Scharif071/statu...045888/photo/1

5.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Küçük bir yorum da benden olsun. Bakmanızı tavsiye ederim.https://twitter.com/Scharif071/statu...045888/photo/1
    Valla hamile mi degil mi bilmiyorum ama MU gebe (birakma) formasyonunda cok mahirdir

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Tavukmu yumurtadan çıktı yumurtamı tavuktan çıktı tartışması çıkmış tartışmalar alevlenmiş içlerinden birisi biz niye tartışıyoruz bu işi erbabına danışalım demiş kümesin içinde heybeti ile dolaşan horoza danışmışlar tavukmu yumurtadan çıktı yumurtamı tavuktan horozun cevabı çok basit kim nereden çıkarsa çıksın ben işime bakarım.Biz burada tartışa duralım patron işine bakıyor

7. insanlar yapılan hatalardan ders alır 2018 şok ve penta halka arzları çok geç yapıldı penta elde patladı şokda en az 600 milyon tl daha az halka arz geliri oldu , borsa iyi değerlemeler iyiyken penta ve polinas halka arzedilmeli böylece şirketler bocu düşürülüp güvenli hale getirilmeli
    mayıs haziran gibi halka arzlarla ilgili haber gelir maalesef o zamanda çok geç kalmış olacaklar insan bi ders alır hatalardan,
    baba zengin olmasa para kazanma şansı yok, zaten kendi zamanda babadan ayrılıp deterjan/kimya şirketi kurup patlatmış

8. https://www.patronlardunyasi.com/hab...apatmis/159598

aynı kafa devam ediyor tek fark hatalarını kapatacak Sabri Ülker in hayatta olmaması Allah rahmet eylesin

Sayfa 12/205 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •