Sayfa 179/205 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Harika bir kapanış ile teknik yaptı.
    Eğer yarın da benzer yaparsa, haftalık macd de yukarı keser.
    Yine hessedasimiz loruhlano nun dikkat çektiği gibi hacim 200 un üstünde .
    Yarın ki kapanış 9.91 in üstünde olsun yeterki.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Harika bir kapanış ile teknik yaptı.
    Eğer yarın da benzer yaparsa, haftalık macd de yukarı keser.
    Yine hessedasimiz loruhlano nun dikkat çektiği gibi hacim 200 un üstünde .Yarın ki kapanış 9.91 in üstünde olsun yeterki.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

15 Nisan // 31 Aralık 2022 tarihi aralığında XU-100 ün hareket tarzını ve dalga boyutlarını önceden yorumlayabilen ve devamlı araştıran arkadaşlar, Gözde nin de izleyeceği yolu rahatlıkla önceden kestirebilir....Özetle Gözde'yi değil , XU-100 ü iyi takip edin..

3. Bumudur 7'5 milyar kar acıklayan şirket. Bunları tanımorsanız size kolay gelsin ,13 yıldır 10 on kuruş temettü yok 4 liradan 10 liraya gelirken kan kusturmuş .şimdi teknik ,mum,Mac, felan muabbeti yapmasın . Bunlara güvenen. Niceleri. Göçtü gitti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
    Sayın karayel52;o karın 5 milyarı yeniden değerlemeden...nakit değil...bunu unutmayın...Defter değeri 30 lira...yavaş yavaş yol alacak...bekleyen kazanır...

5. Söyleye söyleye tavan yapacaksınız
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    GOZDE GOZDE GOZDE,tavana gidiyor sanıyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir...
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. Güçlü bir kapanış yaptı, performans olarak çok gerilerde kaldı ancak tarihi zirvelerine de çok yakın. 10.33 üstü kapanışlar momentumu artırır. Ancak o kadar gidip geri geliyor ki al/sat hissesi oldu artık. 20 TL hedefi olmalı benim gözümde ama bu kadar kar realizasyonu yapıp alttan almaya çalışan oyuncuyla nasıl olur bilmem! YTD.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Söyleye söyleye tavan yapacaksınız
    Yapmamak için özel bir çaba sarf ediyor zaten ...TSKB yi bile yaptıktan sonra.......

Bist de XU-100 >>> 13 iş günü direkt, 35 iş günü kısmi dalgalı bir yükseliş formasyonu her halde %10 luk bir düzeltmeyi hak eder...2500 üzerinde temkinli olmak da fayda var..Gözde nin endeksle olan açılmış Korelasyonu hakkında ise bir yorum yapabilme imkanı şimdilik yok,GÖZDE, endeksteki son yükseliş formasyonunda en az %15 fark yedi, bu kesin..

(Ana endeks için temkinli olma konusunda uzun vadeli yatırımcı arkadaşlar hariç !!!]

Sayfa 179/205 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •