Sayfa 182/205 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

2. GOZDE alım seviyesine geldi bence ,almaya başladım, tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Allah bunların canını alsın sürüm sürüm sürünsünler hastalıktan.Şerefini s.tigimin p.çleri

Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Allah bunların canını alsın sürüm sürüm sürünsünler hastalıktan.Şerefini s.tigimin p.çleri
    sn hissedaşım,alış satış dengesinde kapanış % 30 lar / 700 bin küsür lot ile artıda yani alışta.

çok fena aldı yada mal kaptırdı

5.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    sn hissedaşım,alış satış dengesinde kapanış % 30 lar / 700 bin küsür lot ile artıda yani alışta.

çok fena aldı yada mal kaptırdı
    Satış yoktu zaten resmen fiyat düzeltmesi yapıldı.Tahtanın içindeki hayasız dışında işlem yapan yok hissede.Soldaki alışları çekiyor patır kütür iniyor aşağı hisse.

6. Sirf bu yil endeksten %25 fark yedi..tam manbo jambo kagidi..su an 12.5 olmaliydi minimum..52 haftalikta fark %32.5..Bu MU dan hayir beklemeyin..5 para etmez bir adam ve tahtada corba parasina islem yapiyor..bide TR nin en zengin adami demezler mi..TR nin ozeti aslinda..paranin kimde oldugu belli

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. *şok üstünde hükümet baskısı malum serbest piyasa şuan işlemiyor ve bu sebeple iskontolu bu sene ciro patlamasın maalesef kar patlamasına dönüşmeyecek,abartmadan yazıyorum 50 milyar yakın ciro beklentim var
    **polinas petrol artışından olumlu etkilenmiştir özellikle 4. dönem 2021 ve 1. dönem 2022 çook iyi kar elde etmiştir,bu sene satılma mevzu olmasa yüksek temettü beklerdim 200-300 milyon gibi

***derby sermaye gerekli ve traş makinalarının ömürleri ve kullanımı çok gelişti fiyatlar ucuzladı herkes alabiliyor , bence geleceği yok çıkış yapılmalı
    ****penta dan bedelsiz beklerdim en kötü hisse senedi ihraç priminin bir kısmını bedelsiz olarak vermesini beklerdim açıkçası hayal kırıklığı yarattı firma usd bilanço tuttuğundan zarar açıkladı normalde 300 civarı kar yaptı +++
    *****türkiye finans kar rekoru kıracak (tüm bankacılık sektörü)
    ******flo en iyi yönetilen şirket yakında pazaryeri olacak (trendyol-hepsiburda gibi)
    *******makinatakım zaman harcamam bile zarar
    **karın çoğu fiktif pentadan geliyor defter değeri aldatıcı sonuçlar verebilir , ayrıca şirkete direk temettü geliri bu sene gelmeyecek gibi duruyor
    genel yönetim gider ve finansman gideri ile sene içinde satış olmazsa borç biraz daha yükselecek yüksekenflasyonist ortamda borçlu şirketler olumlu ayrışmalı özellikle gözde solo borcu yüksek kısmı tl iken ama iştirakler durumunu bilmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    *şok üstünde hükümet baskısı malum serbest piyasa şuan işlemiyor ve bu sebeple iskontolu bu sene ciro patlamasın maalesef kar patlamasına dönüşmeyecek,abartmadan yazıyorum 50 milyar yakın ciro beklentim var
    **polinas petrol artışından olumlu etkilenmiştir özellikle 4. dönem 2021 ve 1. dönem 2022 çook iyi kar elde etmiştir,bu sene satılma mevzu olmasa yüksek temettü beklerdim 200-300 milyon gibi

***derby sermaye gerekli ve traş makinalarının ömürleri ve kullanımı çok gelişti fiyatlar ucuzladı herkes alabiliyor , bence geleceği yok çıkış yapılmalı
    ****penta dan bedelsiz beklerdim en kötü hisse senedi ihraç priminin bir kısmını bedelsiz olarak vermesini beklerdim açıkçası hayal kırıklığı yarattı firma usd bilanço tuttuğundan zarar açıkladı normalde 300 civarı kar yaptı +++
    *****türkiye finans kar rekoru kıracak (tüm bankacılık sektörü)
    ******flo en iyi yönetilen şirket yakında pazaryeri olacak (trendyol-hepsiburda gibi)
    *******makinatakım zaman harcamam bile zarar
    **karın çoğu fiktif pentadan geliyor defter değeri aldatıcı sonuçlar verebilir , ayrıca şirkete direk temettü geliri bu sene gelmeyecek gibi duruyor
    genel yönetim gider ve finansman gideri ile sene içinde satış olmazsa borç biraz daha yükselecek yüksekenflasyonist ortamda borçlu şirketler olumlu ayrışmalı özellikle gözde solo borcu yüksek kısmı tl iken ama iştirakler durumunu bilmiyorum
    Tarık bey uzun zamandır yoktunuz. Genel kurul yaklaşınca geldiniz. Bu sene de tutanaklara şerlerinizi koydurursunuz artik

2201116PG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 182/205 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •