Sayfa 50/205 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 393 - 400 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Patron konusunda %100 haklısın

2. Dostum geçen invstng sitesinde sorunda cevap yazan arkadaş benim. Aynı soruyu burada görünce gene yazayım dedim. Bunların şeytandan daha şeytan olduğu konusunda hemfikirim. Ama para piyasalarında, patronlar arasında kaç tane şerefli adam sayılabilir. Bir de ben tarık bey e göre hissede yeniyim. Üç-dört aydır alıma geçtim. Kademeli topluyorum. Satıp çıkın diyorsun. Ben tarık bey den alın ya da satın lafı duymadım. Şahsen kimin tahtacının adamı olduğu, varsa böyle bir şey olabileceği bilinmez. Ben çoğu insanın rızkının peşinde yatırımcı olduğunu düşünüyorum. Bir de köprüden önce son çıkış demişsiniz. Tamam yıldız holdnig den de başındaki heriflerden de zerre haz etmem. Ama yatırım duygusal bir iş değildir. Bu kadar ucuz ve borçluluk hikayesi değişmiş. Ektiğini hasata geçmiş yıllar sonra da olsa, bir girişim şirketini hele şu ucuzluk ta zararına satanın borsacılığını sorgularım. Hisse fiyatını yıl sonuna kadar sabit farz etsek malın değeri pd/dd si 030 lara düşecek diye tahmin ediyorum. E bi de felaket senaryosu sizin dediğin gibi, kabul edelim. hisse 3-4 tl lere düşse. pd/dd 015-020 lere düşecek, borcu olmayacak koskaca bir şirket. Geçtim dünya borsasını, haysiyet problemi hat safada olan bist te bile böyle kağıt var mı kaldı mı soruyorum? Son olarak dediğim gibi gözde meraklası bir yatırımcı değilim. Sadece yatırımcıyım. Aklımdaki karı alınca da giderim. Aklın yolu birdir, selamlar..

3. ama ne olursa olsun değeri 5-10 değil
    borsadaki tüm girişim sermayelerinin toplam net aktif değeri flo kadar bile değil emin olun buna altın bakır olmuş ama eninde sonunda değerine gelir

flo Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Büyükekşi, gazetecilere yaptığı açıklamada, Flo Mağazacılık olarak 2001 yılından bu yana faaliyet yürüttüklerini, bu faaliyetlerinin bir kısmının Şanlıurfa'da olduğunu hatırlattı.

Şanlıurfa'da yatırımlarını artırmaya devam ettiklerini ve bu yatırımlarının kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu ifade eden Büyükekşi, 'Şu anda kentte yanımızda istihdam ettiğimiz sayı 1.500 kişi. Bunun yanında özellikle kümelenmeyle ilgili yaptığımız çalışmalar neticesinde hedefimiz, ilk aşamada 5 bin kişiyi istihdam etmek. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dün ikinci etabın temelini attı. İkinci etabın tamamı bittiğinde de hedef 10 bin kişiye istihdam sağlamak.' diye konuştu.

- '20 milyonun üzerinde ayakkabı üretim kapasitesi hedefleniyor'

Flo Mağazacılık Üst Yöneticisi (CEO) Burak Övünç de Türkiye'de ayakkabıcılık sektörünün lideri olduklarını söyledi.

Yılda yaklaşık 50 milyon çift ayakkabı satışı yaptıklarını bildiren Övünç, şunları kaydetti:

'Aynı zamanda Türkiye dışında 21 ülkede 150 mağazamız var. Toplam mağaza sayımız 600 ve 10 bini aşkın çalışanımız var. Bizim vizyonumuz, 2023'te Türkiye'den çıkacak 10 global markadan bir tanesi olmak. Türk ayakkabı sektörünü de bu vizyonu destekler bir noktaya çekmeyi arzuluyoruz. Bütün çalışmalarımız da bu yönde. Şanlıurfa'daki yatırımımız bunun için çok önemli bir yatırım.

Türkiye'de özellikle spor ayakkabı üretimini artırmamız lazım. Biliyorsunuz, şu anda dünyada sporda çok ciddi bir trend var. Daha önce yurt dışında yaptığımız ayakkabıları bu yatırımla beraber artık Türkiye'de de üretmeye başladık. Bizi takip eden diğer tedarikçilerimiz de bu çağrımızda bizi yalnız bırakmadı. Onlar da şu anda burada 13 fabrika kurdu. Hedefimiz, inşallah 10 bini aşan istihdama gitmek ve 20 milyonun üzerinde ayakkabı üretim kapasitesine ulaşmak.'

onun bunun evladı gudik...sıfıra indirde sende bizde kurtulak..****** iflas ettik sankım....

5. kendi adıma izleyeceğim.

6. Hala sattigi mallarin acisini suyunu cikarmaya calisiyor MU..elbet geri alacak..bu tahtada pek yabanci veya kurumsal kalmadigi icin trade tamamen MU nun kontrolunde..8.x lardan sattigi mali yakin gelecekte yerine koyacaktir..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Her şey güzel olacak.defter değeri en düşük olan bankalarla yarışan gozde.zamanı gelince adını duyuracak ve herkez ettiği küfürü unutacak.ben derimki nisanda açıkladığı zarardan dolayı ve yaptıkları toplu satıştan dolayı hisse belini bir türlü düzeltemedi.ve hisseye hergeçen gün ilgi azaldı.şimdi diğer girişim hisselerine bakarak hangisinde beklemek daha mantıklı onu sorgulamak gerekli.evet herkezi üzdü nisandan sonra endex e ters hareket etti.ama endex toparlamaya başlayınca ve eylüle yaklaşmaya başlayınca yabancıların tekrar türkiyeye ilgisinin artacağını ve d.d---p.d görüp gozdeyede yüklü miktarda gireceklerini düşünüyorum.ve endex üstü hareketlerde bulunup daha önceki farkı kapatacağını düşünüyorum.
    Herkez ülkere küfür ediyor hakları var mı var tabikii ama şunu da unutmamak gerek öncelikle ve öncelikle şirketin iflas etmemesi borcunun çok çok olmaması gerekir.nihayetinde gozde de borcunu kapatmaya çalışıyor.ben yıllarca mrshl de durdum ve kızdım ve küfür ettim.dolayısı ile bir gün bambaşka yerlerde olacağı kesin.malum hisseler, 2 bazen 3 sene yerinde sayar 2-3 ayda akla hayale sığmayacak yerlere çıkar.
    Sabır sabır ya sabır
    saygılar sevgiler
    Son düzenleme : scharif07; 03-07-2021 saat: 18:57.

8. Bu bilanco dönemi kritik..dogru okumak lazim..halka kapali sirketlere de hakim olduklari icin , bilanco oncesi MU alisa gecebilir..hali hazirda zaten %40 karda sattiklarindan..temmuz ayi hareketli olacak arkadaslar..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 50/205 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •