Sayfa 104/205 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 825 - 832 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Uzun süre burdayız daha daha imar gelecek kat karşılığı mütahite veririz
    ytd deli saçmasıdır

2. şok satılırsa bunun kasasına tahminen ne kadar nakit girer???

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    şok satılırsa bunun kasasına tahminen ne kadar nakit girer???
    Şok %23 hissesi gözde de, getir alırsa, gözde de ki hisselerin satışı olursa %23 hisse bugünkü piyasa değeri üzerinden 2 milyar ₺ civarında.

4.  Alıntı Originally Posted by muratmert Yazıyı Oku
    Şok %23 hissesi gözde de, getir alırsa, gözde de ki hisselerin satışı olursa %23 hisse bugünkü piyasa değeri üzerinden 2 milyar ₺ civarında.
    o da hisse başı yaklaşık 5 tl demektir.ama ben borsa değeri üzerinden şokun satılacağına inanmam.bim ile şok arasında mağaza sayısı bakımından fark yok gibi ama şok zincirin piyasa ederi 8 milyar,bimin ise 40 milyar.o zaman adama demezler mi ki,peşkeş çektiniz şok'u??? karlılık bakımından değerlendirirseniz tamam bim karlı ama,şok da iyi yönetilirse karlılık artar.

5. Basit bir internet şirketinin milyar dolarlar ettiği bir dünyada, şok gibi kendini ispatlamış doğrudan tedarik yapabilen binlerce mağazası olan bir zincirin 1 milyar dolara satılması komik kalır. Kaldı ki ülker hiçbir malını kelepire vermez. Velev ki 1 milyar dolara verdi, bu fiyat 11 milyar tl ye hisse başı ise 18.3 tl ye denk gelir. Eğer satılan hisseler gözdeninkiler olursa ,gözde kasasına 2.5 milyar tl girer.. Diyelim ki gözde hisseleri satılmadı ,o halde bile 9 aylığa göre ,şok değerlenmesinin gözde karına 950 milyon gibi bir katkısı olur. Bana kalsa şok hisseleri elde kalsın ,ancak şok fiyatlaması yüksekten yapılsın.

6.  Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    Basit bir internet şirketinin milyar dolarlar ettiği bir dünyada, şok gibi kendini ispatlamış doğrudan tedarik yapabilen binlerce mağazası olan bir zincirin 1 milyar dolara satılması komik kalır. Kaldı ki ülker hiçbir malını kelepire vermez. Velev ki 1 milyar dolara verdi, bu fiyat 11 milyar tl ye hisse başı ise 18.3 tl ye denk gelir. Eğer satılan hisseler gözdeninkiler olursa ,gözde kasasına 2.5 milyar tl girer.. Diyelim ki gözde hisseleri satılmadı ,o halde bile 9 aylığa göre ,şok değerlenmesinin gözde karına 950 milyon gibi bir katkısı olur. Bana kalsa şok hisseleri elde kalsın ,ancak şok fiyatlaması yüksekten yapılsın.
    Getiri niye bukadar küçümsersiniz anlamak güç
    kaç ülkede faaliyet gösteriyor bilyormusunuz ?
    adam alibabanın sahibi olduğu trendyola kafa tutuyor
    çok başarılı bir girişim
    esas basit kolay olan şok tarzı firmalar
    zor olan getir tarzı firma yaratıp büyütmek
    şok ve bim sat getiri anca alırsın sen değerlemesi 7.5 milyar dolar yeni yatırım aldığında bununda üstü olacak
    getir bu gün n11 de alıyor şokdanda pay alacak
    vizyon olarak şok ve yıldızın 100 sene önündeler

7.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Getiri niye bukadar küçümsersiniz anlamak güç
    kaç ülkede faaliyet gösteriyor bilyormusunuz ?
    adam alibabanın sahibi olduğu trendyola kafa tutuyor
    çok başarılı bir girişim
    esas basit kolay olan şok tarzı firmalar
    zor olan getir tarzı firma yaratıp büyütmek
    şok ve bim sat getiri anca alırsın sen değerlemesi 7.5 milyar dolar yeni yatırım aldığında bununda üstü olacak
    getir bu gün n11 de alıyor şokdanda pay alacak
    vizyon olarak şok ve yıldızın 100 sene önündeler
    Yanlış anlatmış ve anlaşılmışız demek ki. Getir şirketini küçümsemek değildi kastım, aksine getir-şok birlikteliği artı bir sinerji yaratacaktır. Gözde olarak girişim sermayesi şirketi olduğumuz için, ola ki getir e ortak olma fırsatını bile sevinçle karşılarım.. Ancak sanal ticaret şirketlerinin yerel dağıtım ağı olmadan fazla bir anlamı olmaz, bu yönüyle getir için birliktelik şok için olandan daha önemlidir. Neyse her durumda güzel gelişmelerin olacağına inanıyorum...

AH GÖZDE AH,
    Ne günlere ne hallere kaldık. Her gün ayrı bir heyecan. Önceleri her sıkıntıda gözdeden korkuyorduk şimdi ise dövizden korkuyoruz.
    Ama güzel olan çıkış trendinde olan gözde her ne olursa olsun dirençli durmaya çalışıyor. Yer yer korkutsa da çıkış trendine devam ediyor.
    Şimdi diyelim ki gözdeyi sattık. ve elimizde bol miktarda nakit var, ne yapsak ne yapsak acaba, DÖVİZMİ ALSAK,ARABA MI ALSAK,ARSAMI ALSAK ,ALTINMI ALSAK,COIN Mİ ALSAK ,yada başka bir hisse mi alsak .Ucuz olan ne kaldı piyasada acaba ben bulamadım siz bulduysanız bana söyleyin.
    Neyse bugün uzun uzun yazmadan direkt konuya geleyim. SADECE 9,16 diyorum
    SEVGİLER SAYGILAR

Sayfa 104/205 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •