Sayfa 13/205 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Murat Ülker in hatalarından ders çıkarttıgını zannetmiyorum baba parası ve kurduğu işle devam ediyor babadan sonra yaptığı işlerin hepsi borç ve yüksek faiz örnek gözde hatalarından ders alan adam abuk sabuk satışlar yapmaz önce kurumsal olmayı öğreneceksin zaten 2 ve üçüncü kuşak çok fazla ticaret hayatını sürdüremiyor bir müddet sonra satıp satıp ticaretten uzak para yiyiyorlar Banvit te baba elini işten çekti ikinci kuşak çocuklar Brezilyayılara sattılar Şeker piliç iflas etti kapandı bunlar hep ikinci kuşak patronlar örnekleri çoğalta biliriz

2.  Alıntı Originally Posted by ZYNSRT Yazıyı Oku
    Murat Ülker in hatalarından ders çıkarttıgını zannetmiyorum baba parası ve kurduğu işle devam ediyor babadan sonra yaptığı işlerin hepsi borç ve yüksek faiz örnek gözde hatalarından ders alan adam abuk sabuk satışlar yapmaz önce kurumsal olmayı öğreneceksin zaten 2 ve üçüncü kuşak çok fazla ticaret hayatını sürdüremiyor bir müddet sonra satıp satıp ticaretten uzak para yiyiyorlar Banvit te baba elini işten çekti ikinci kuşak çocuklar Brezilyayılara sattılar Şeker piliç iflas etti kapandı bunlar hep ikinci kuşak patronlar örnekleri çoğalta biliriz
    Koç ile farkı bu zaten Koç kurumsal bir yapı var bu gün yıldız holding toplam değeri Godiva dahil Koç holding ford daki %41payı kadardır yani yaklaşık 3 milyar dolar Koç hepsine 10 kat fark attı

https://twitter.com/Scharif071/statu...856128/photo/1
    BİR GRAFİK DAHA AMA İŞİ ZOR GİBİ.

4. Bence yakında yüzde 20 çıkar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    herkese merhaba...güzel bir para gelecek olması,bu para ile borçların kapatılacak olması güzel bir haber ancak şahsen benim beklediğim etkiyi yapmadı...

şöyle güzelinden bir TAVAN beklerdim
    tavana olmasa bile güzel bir karla verdim ..kalanlara kolaylıklar dilerim
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

6. Bir haber patlayacak gibi..momentum olustu MAV50d uzerinde..hala ciddi cash ihtiyaci var..ya satis yapmali ya da IPO..elinde cephanesi var..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    insanlar yapılan hatalardan ders alır 2018 şok ve penta halka arzları çok geç yapıldı penta elde patladı şokda en az 600 milyon tl daha az halka arz geliri oldu , borsa iyi değerlemeler iyiyken penta ve polinas halka arzedilmeli böylece şirketler bocu düşürülüp güvenli hale getirilmeli
    mayıs haziran gibi halka arzlarla ilgili haber gelir maalesef o zamanda çok geç kalmış olacaklar insan bi ders alır hatalardan,
    baba zengin olmasa para kazanma şansı yok, zaten kendi zamanda babadan ayrılıp deterjan/kimya şirketi kurup patlatmış
    patlama değil %25 kar marjı beğenmedi çakal y.t.değil

8. bir satış daha gelirse yada halkaarz piyasa satınalır
    en düşük değerlemeli girişim sermayesi ve borcu eskiye göre bayağı azaldı iskontosu düşmeli fiyat normalleşmeli
    tek hikaye satış halkaarz

Sayfa 13/205 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •