Sayfa 175/205 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    İyi bir haber gelmeden (polinasın satışı,ses getirecek sağlam yeni bir iştirak edinimi vs) sert yükselecek gibi durmuyor hiç.Gün içi doldur boşaltlar devam ediyor gerçekten bıkkınlık getirdi artık.Ne yapacağımı da şaşırdım satıp 10 üstü kalıcı olduğunda mı alsam diyorum diğer herşey uçtu kaçtı ya ytd.

Edit:Yarısını verdim belli bir yeri geçmeden de almam.
    Haftalık Macd, hala al vermedi, al vermeden fiyat hareketleri rahatlamaz, hep baskılı olur.....az kaldı, elbet verecek....

2. Dügmeye bastilar..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. GOZDE,,,,Bu kağıtta yapılmak istenen bana göre şudur, yatırımcıyı bezdirip elindeki malı almak ardından ya yüksek temettü,yada yüksek bedelsiz açıklayıp tavan tavan götürerek şirketin bütün kaymağını yemek, aklıma başka türlü bir dümen gelmiyor,bence bu kağıdı sürekli tutan büyük pastaya ortak olabilir,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...

Haftalık QQE ve Haftalık MACD hala al vermedi, dokundu ama vermedi, bu fiyat seviyelerinde de vermediğine göre demek ki 10 TL yukarı kırılırken verecek...

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    GOZDE,,,,Bu kağıtta yapılmak istenen bana göre şudur, yatırımcıyı bezdirip elindeki malı almak ardından ya yüksek temettü,yada yüksek bedelsiz açıklayıp tavan tavan götürerek şirketin bütün kaymağını yemek, aklıma başka türlü bir dümen gelmiyor,bence bu kağıdı sürekli tutan büyük pastaya ortak olabilir,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir...
    Gözde asla tavan tavan gidecek bir hisse değil ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
    PAGYO'ya da öyle deniyordu ama;3 gündür tavan...

Sn loruhlano arkadaşımızın daha önce dikkat çektiği hacimin 200 ün üstünde olması az önce gerçekleşti.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Neden olmasın ki! Ne eksiği var.. patron kağıdı.. ucuz.. güzel iştirakleri var.. o isterse gider
    YTD ELBETTE..
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 175/205 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •