Sayfa 149/205 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Yönetim Kurulumuzun 01.03.2022 tarihli kararı ile Şirketimizin %100 oranında hissedarı olduğu, tescilli sermayesi 12.000.000 TL olan, "Gözde Tech Ventures Teknoloji Yatırımları A.Ş." (Gözde Tech Ventures) unvanlı yeni bir şirket kurulmasına karar verilmiştir. Gözde Tech Ventures, son yıllarda global alanda büyük ivme kazanan inovasyon, dijital ve teknoloji alanlarında yatırım fırsatlarını değerlendirerek yurtiçi veya yurtdışında kurulu erken büyüme aşamasındaki teknoloji tabanlı girişimlere yatırım yaparak ve çıkış yapılabilir noktaya gelen girişimlerden çıkış yaparak kar elde etmeyi hedeflemektedir. Gözde Tech Ventures kuruluşuna ilişkin yasal başvurular ve diğer gelişmeler SPK mevzuatına uygun olarak kamuoyu ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla, Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Abi pentayı tamamen çıkartın veya adil fiyatlama yapın defter değeri en az yine 20 25 tl arasında oluyor zaten hissenin.
    Bence MURO devreden çıkarsa hisse gerçek değerini bulur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Ederinin çok altında kaldı. Ben bunu yaklaşık 3yıldır tutuyorum. Yalnızca sok marketler değerine ulaşsa yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Abi pentayı tamamen çıkartın veya adil fiyatlama yapın defter değeri en az yine 20 25 tl arasında oluyor zaten hissenin.
    Bence de Penta'yı hesaba düzgün katmak için, finansal yatırımlar ve net kâr rakamlarını 5 milyar TL düşürmek lazım.
    Saygılar...

6. 9,25 altında 1 saat kalmadığı sürece silkeleye silkeleye yürütür bir şekilde ytd

7. İşin garip tarafı piyasanın hiç yönelimi yok şu şirkete,gerçekten çok şaşırıyorum.

8. Ne 9.55 miş her seferinde çalışıyor, hep yazdığım gibi 3 gün kapanış lazım 9.55 üzerinde. YTD

Sayfa 149/205 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •