Sayfa 165/205 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Bu kadar istikrarlı kağıt görmedim gerçekten. Akşam 8.95 alımları girdim bile!
    Yanıltırsa uzun vadeler duruyor nasılsa.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. ISGSY de bir grubun eline geçmiş durumda. Yani tamamen duygusal. YTD

Elbet, KAP a bir bildirim göndermek zorunda kalacaklar..Fazla bir zamanları da yok, Nisan ayı sonundaki Genel Kurul a da 33-34 gün kaldı....

4.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bu kadar istikrarlı kağıt görmedim gerçekten. Akşam 8.95 alımları girdim bile!
    Bu kagitta yapilacak en mantikli sey trade..core pozisyonunu tutup %20-25 marja oynayacaksin yoksa kanser eder..dogru is

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Adamlar zaten bunu yapiyor yillardir..gunluk %1-2 bant icinde mutlaka birakiyor..oyunu kuralina gore oynamak lazim yoksa bu muflis MU cok ahini alir daha milletin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Bu kadar istikrarlı kağıt görmedim gerçekten. Akşam 8.95 alımları girdim bile!
    Harici girişçilerin >>>Günlük..........Haftalık.......Aylık ortalama maliyetlerinin takibinin yapıldığını siz de biliyorsunuz zaten, Spekülatör açısından güçlü marjlı bir trade zamanının gelip gelmediğini de robotik platformundan aldığı istatisttiki veriler doğrultusunda bir tek kendisi biliyor zaten...

Şu an bu topikte aşağıda aktif olanların ve izleyici olarak gözükenlerin tamamının Yatırım hesaplarının 5 yıllık geriye dönük olarak birer kopyası zaten hisseyi yöneten robotik platformun(ÜLKER AİLESİNİN) hafızasında kayda alınmış durumda...Kişilerin işlem yapma karakterleriyle birlikte, hafızada...

(Vatandaş, SEZGİSEL ROBOTİK PLATFORMUN ANLAMINI, GÜCÜNÜ VE KAPSAMINI maalesef daha çözemedi, inanmıyor çünkü, SPK nın izin verip, KY yi takip babında spekülatörlerin robotik platformlarının Ana sisteme bağlı olduğundan bile haberi yok..)

Not: Mesleğimden dolayı biliyorum, bir çoğunun ofislerine ekspertize gittim..

7. Sn. Loruhlano aynen yazdığınız gibi herkes tek tek takip ediliyor, aracı kurumlar vs de işin içinde, ben pozisyon açtığımda kaç gün tuttuğumdan, trade edip etmediğime kadar her şey bilinir, yenilerle ilgili veri de toplanır.. her şey algıyı yönetmek üzerine kurulu, robotlar bu iş için varlar.. ama biz tüy sikletiz anında pozisyon açabilir anında pozisyon boşaltabiliriz.. işte robotlara karşı tek silahımız bu.. bir de sistemimiz varsa arada biz de robotu avlarız.. sağolsunlar satış fırsatı verdiler şimdi süt bekleyen kedi gibi 8.95-8.96 aralığını alım için bekliyorum, yavaş yavaş umarım gelecek. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sn. Loruhlano aynen yazdığınız gibi herkes tek tek takip ediliyor, aracı kurumlar vs de işin içinde, ben pozisyon açtığımda kaç gün tuttuğumdan, trade edip etmediğime kadar her şey bilinir, yenilerle ilgili veri de toplanır.. her şey algıyı yönetmek üzerine kurulu, robotlar bu iş için varlar.. ama biz tüy sikletiz anında pozisyon açabilir anında pozisyon boşaltabiliriz.. işte robotlara karşı tek silahımız bu.. bir de sistemimiz varsa arada biz de robotu avlarız.. sağolsunlar satış fırsatı verdiler şimdi süt bekleyen kedi gibi 8.95-8.96 aralığını alım için bekliyorum, yavaş yavaş umarım gelecek. YTD
    Galiba hesap tutmadı bu sefer, 9 altına vermiyor..inat etti...

Sayfa 165/205 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •