Sayfa 33/205 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 257 - 264 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Emo Yazıyı Oku
    Tarık beyi kanaatımce susturdular by @mehmet_tütüncü yorumlarını gizledi hep var orada bişeyler ama bakalım
    susma yok yazacak bişeyde yok
    penta vs bi kesinleşsin
    bide yanlış bilgi piyasada dolaşıyor kümaşın karı 31.12.2020 bilançoda var hatta 30 milyon bu çeyrek kümaştan zarar edeceğiz
    bu çeyrek 110- 80 milyon arası zarar bekliyorum şok değeri bayağı düştü

2.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    penta vs bi kesinleşsin
    bide yanlış bilgi piyasada dolaşıyor kümaşın karı 31.12.2020 bilançoda var hatta 30 milyon bu çeyrek kümaştan zarar edeceğiz
    Ne bileyim tarıbey epeydir yoksunuz tütüncü sizin yorumşarı gizliyor ondan aklıma geldi susturuyorlamı acaba dedim kusura bakma tarık bey

3. Millet yavaş yavaş kripto paralara yöneliyor boyle patronlar yüzünden.

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    penta vs bi kesinleşsin
    Tarık bey merhaba bende uzun bir süredir gözde deyim maalesef buyuk beklentide oldugum hissede zarar etmesemde karım tamamen gitti.Penta halk arzı 11-12 mayıs kesin tarih kumaş 'ın satışının bilançoda olduğunu biliyordum ancak neden kumaş tan zarardayız,ilk çeyrekte öngördüğünüz gibi gibi zarardaysak pentanın halka arzı ancak 2 çeyrege yansır fiyatın daha da düşmesi mümkün mü hisseyle ilgili öngörünüz paylaşırsanız sevinirim, saygılarımla...

5.  Alıntı Originally Posted by ceteris Yazıyı Oku
    tarık bey merhaba bende uzun bir süredir gözde deyim maalesef buyuk beklentide oldugum hissede zarar etmesemde karım tamamen gitti.penta halk arzı 11-12 mayıs kesin tarih kumaş 'ın satışının bilançoda olduğunu biliyordum ancak neden kumaş tan zarardayız,ilk çeyrekte öngördüğünüz gibi gibi zarardaysak pentanın halka arzı ancak 2 çeyrege yansır fiyatın daha da düşmesi mümkün mü hisseyle ilgili öngörünüz paylaşırsanız sevinirim, saygılarımla...
    10-11 mayıs 2018 halka arz tarihi
    daha spk kabul etmedi ki tarih belli olsun
    kümaş 2020 finansaında 1.1 milyar görünüyor ama satış fiyatı 1.070 oldu yani 30 milyon zarar yazacak (31.12.2020 ile satış tarihi arasındaki kur sebebi ile )
    fiyat düşebilir çıkabilir hiç bir fikrim yok maalesef

6. Yakinda penta cikar diye dusunuyorum.neredeyse haftada yada 10 gune 3 halka arz yapiyorlar.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Dostlar kümaş 3 şubatta satıldı ve bedeli 151.459.757 amerikan dolarıdır. Peki bu nasıl 2020 bilançosuna yansıdı diyebiliyorsunuz. Burda bence bir hata var tahminim ilk çeyrek bilançoya yansıyacak

8. 31 Aralik 2020 bilancosunda Kumas satis fiyatina gore degerlendi ve kar 2020 yilinda yazildi. Kumas’in Gozde’nin 31 Aralik 2020 bilancosundaki degeri 1.1 milyar TL, o gunun kuruyla 151milyon dolar yapiyor.

Degerlemenin yapildigi 31 Aralik 2020’de kur 7.4 civariydi, paranin tahsil edildigi 3 Subat gunu kur 7.15’lere dustu. Dolayisiyla ilk ceyrekte Gozde, Kumas’tan kar degil kur dustugu icin zarar yazacak 4m usd civari.

Sayfa 33/205 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •