Sayfa 196/205 İlkİlk ... 96146186194195196197198 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Son yükselişi ile (20 tl ) bir çok kişi sattı.Veya bu seviyeden düşmeye başladığında panik satışları oldu.Ve çoğu kişi artık ya stop ladı yada bu kadar yeter dedi ve hisseden ayrıldı.Nitekim çok uzun süredir hissede olanlar ın da sabrı doldu tabii.
    Biz yolunumuza tam yük ile devam ediyoruz.Hiç zayiat vermeden yada tek bir lot u israf etmeden kasamızda muhafaza ediyoruz.
    Yarın güzel bir kapanış bekliyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER

Bist 'in hisse değerlemelerine göre en az çıkan hisselerinden biri de gozde girişimdir.Tabiki teknik ve temel sebep leri olabilir.Bana göre en öncelikli sebebi sahipleri yani temel sebep den dolayı.Sahibinin hükümetle arasının iyi olmayışı bütün ülker hisselerini negatif tetikliyor.Ha diyeceksinizki onlarda çıktı,cünkü artık borsa ya o kadar çok kişi girmeye başladı ki ucuz hisse kalmadığı için.İnsanlar artık ahmet e mehmet e bakmıyor.Direkt alıyor.
    Bu işin üzücü tarafı.Halbu ki ucuzun ucuzu bir hisse.Ama herkes in diyeceği gibi ucuz olsa neye yarar çıkmadıktan sonra.Şu günlerde kritik seviyelerde hareket ediyor.Öyle de olsa böylede olsa herşeyin bir trend i vardır.Bunun ki de 19.80 den geçiyor.İki kere bu seviyeden kapatmasına rağmen.Uçması gerekirken düştü.Yarın beklentim yine 19.80 e değmesi yönünde.Olağan bir durumun olmaması şartı ile.Eğer orada 2 saat dayanabilirse o zaman süpriz kapanış bekliyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER.

3. 26 .fiyat bence iyi .yarısını speğimin emrine verdim.benden alanda kazansın dimi....y.t.d.

4. spekte karın ağrısı başladı...y.t.d.

5. spek patladı -%8 . ciro yok şöyle yok böyle.yemedi dimi. y.t.d.

6. tamamen alda kadapra şirketiymiş..benim yazılarımla eğer alan olduysa özür dilerim..elindeki tüm değerleri bile satsa bilmem ne kadar para girse tamamen ülker ve yıldız holdingi ve MURAT Ülker denen doymazı fonlayan borçlarını finanse eden ******i boktan bir hisse imiş..banada herkesede geçmiş olsun...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    tamamen alda kadapra şirketiymiş..benim yazılarımla eğer alan olduysa özür dilerim..elindeki tüm değerleri bile satsa bilmem ne kadar para girse tamamen ülker ve yıldız holdingi ve MURAT Ülker denen doymazı fonlayan borçlarını finanse eden ******i boktan bir hisse imiş..banada herkesede geçmiş olsun...
    Senin daşşagın sağolsun abi matematik yalan söylemez ….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sayın federal siz burdan umutlu musunuz. Sanki ben alınca hep düşüyor
     Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Senin daşşagın sağolsun abi matematik yalan söylemez ….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Para tekniği yapar.

Sayfa 196/205 İlkİlk ... 96146186194195196197198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •