Sayfa 530/1002 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-3

1. Cabin crew cross check...
    Last call...

Dolar 7.95 direncinin hemen altında kapattı 7.94.
    Günlük KAPANIŞ'ının 8.05 üstünde olması durumunda FİZİKİ doları olmayan kalmasın.

Chucky yeşil parkalı sokak bebeği...

2.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    webster üstad nasda_q güzel bir düzeltme yapacak belli ki. zaten bayağı şişmişti.
    Geçtiğimiz günlerde 1,9 trilyon dolarlık destek paketini imzalayan ABD Başkanı Joe Biden'ın koronavirüs salgınının olumsuz etkilerine karşı yeni bir ekonomik destek paketi hazırlığında olduğu belirtildi. Yeni paketin 3 trilyon dolar büyüklüğünde olduğu ifade ediliyor
    https://www.bloomberght.com/biden-ye...rliyor-2277143

Yakın zamanda düşeceğe benzemiyor.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bence daha gideri var yapsa bugun yapardi dunku ucustan sonra
    Düzeltme içinde düzeltmeydi dünkü. Makro ölçekte grafiğe bakınca macd bayağı yukarıda. 13 bin puan altına düşecek gibi. Bizim dolar olayı olmasa ordan da doğru düzgün bi kazanç yoktu zaten.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz günlerde 1,9 trilyon dolarlık destek paketini imzalayan ABD Başkanı Joe Biden'ın koronavirüs salgınının olumsuz etkilerine karşı yeni bir ekonomik destek paketi hazırlığında olduğu belirtildi. Yeni paketin 3 trilyon dolar büyüklüğünde olduğu ifade ediliyor
    https://www.bloomberght.com/biden-ye...rliyor-2277143

Yakın zamanda düşeceğe benzemiyor.
    valla öyle bir durum var ama kısa vadeli bir düzeltmeye engel olmadığını düşünüyorum. ona bakarsak ons altın da yükselecek diyorlardı para basıldı diye.

5. Neden fiziki dolar..bankada döviz hesabında olmaz mı? bankada kiralık kasa da olur mu?

6.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Bugün VESTL ile tavandan vedalaştım.
    İyi bir para bıraktı.
    Ama dolar fena canımı sıkıyor.
    8.05 üstü kapanışlarda full fiziki dolarize olurum.
    Bu yeni TCMB başkanına hiç güvenmiyorum.
    Bir kere yüzü güven vermiyor.
    Bugün yabancı AKBNK ve GARAN'da tabandan bile satıp kaçtı.
    Özellikle GARAN'da tabandan 150 milyon lot sattı yabancı.
    Durum çok vahim.
    Ya eski şaplak yazarına faiz arttırtacaklar ya da dolar sene sonu 10TL'yi devirecek.
    Bizim eski şaplak yazarı da 10TL olmadan kılını kıpırdatmaz.
    bugün yabancı AKBANK ile yabancı GARAN Mallarını yerli çakallarına devrederken ciddi oranda yerliye mal kaptırdı. durum vahim falan değil. bugünden sonra dolar çakallarıda youtube da doların 30 tl ye kadar çıkacağını yazmaya başlarlar artık.

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    bugün yabancı AKBANK ile yabancı GARAN Mallarını yerli çakallarına devrederken ciddi oranda yerliye mal kaptırdı. durum vahim falan değil. bugünden sonra dolar çakallarıda youtube da doların 30 tl ye kadar çıkacağını yazmaya başlarlar artık.
    Sen geçen hafta endeks düşecek trenden inmek için son fırsat dediğimde bana kızan kardeşim olmalısın.
    Düşüncelerine saygım var ama insanları yanıltma.
    Sınai hisselerini bilmem ama bankacılık endeksi ölmüştür.
    Eğer bu konuda yanılırsam bir daha da forumda yazmam. O kadar net konuşuyorum.
    150milyon garan lotunu tabandan veren yabancı saf değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Sen geçen hafta endeks düşecek trenden inmek için son fırsat dediğimde bana kızan kardeşim olmalısın.
    Düşüncelerine saygım var ama insanları yanıltma.
    Sınai hisselerini bilmem ama bankacılık endeksi ölmüştür.
    Eğer bu konuda yanılırsam bir daha da forumda yazmam. O kadar net konuşuyorum.
    150milyon garan lotunu tabandan veren yabancı saf değildir.
    sen endeks düşer dediğinde ZPLİB 10TL ye düşer diye sevinen arkadaşınım. bende 2 gündür banka topluyorum. o tabandan banka hissesi satanlara sizin aracılığınız ile teşekkür ederim. inşallah yarında GARAN ı 5 TL den verirse çok memnun olurum. 5 TL den büyük hisse almadığım için GARAN almıyorum. eğer düşerse. almamam için sebep kalmıyor.
    ayrıca belirteyim. insanları yanıltmak. yabancı uşaklarının iişidir. ben burada sadece "YAPTIĞIMI" Yazarım.
    kendi kafana göre beni bir yerlere oturtmaya kalkma!! laflarına dikkat et.

Sayfa 530/1002 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •