Sayfa 101/346 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Sayın şubat4 hem korkuyorum diyorsun ama iftira atmaya devam ediyorsun
    1. Biz diyoruz ki 4 şeritli yol buna inanıyor ve bekliyoruz bu bizim düşüncemiz sadece bizi bağlar.
    2. Biz üç ay önce tek bir lot dahi satmadan bekliyeceğiz diyerek bir süre ara verdik dikkat edin tek bir lot bile satmadan dedik.
    3. Mayıs ayına kadar adam olmaz veya herhangi bir yorumumuzda alcar için satın demişsek bunu ispat edin lütfen
    4. Honky arkadaşımızı ne tanırız ne biliriz kendisi de zaten bunu ısrarla ifade ediyor ama ısrarla bilmeden günaha girerek niçin bizi ve honky arkadaşı aynı kişi olmakla suçluyorsunuz.
    Burası forum sayfası herkes kendi fikrini söyler hepsi bu şubat4 kardeş yukarıda açıkladığımız hususları ya ispat edin yada bizden özür dileyin yoksa siz çok daha iyi bilirsiniz kul hakkı çok ağırdır özür dileyiniz ki bu yükü taşımak zorunda kalmayınız. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Ne diyorsun sen be?2017 den beri basta Volna ve birçok değerli uyeyi çıldırtmış forumun delisi gibi once bitmek bilmeyen Kemal Sunal replikleri,sonra ayni otoban replikleri,surekli spek ve şirket yanlisi sohbetler,herkese laf atmalar,kışkırtmalar,mayısa kadar bisey olmaz diyip gitmeler,40 kere kustum bir daha yazmayacağım diyip yazmalar...Sizden mi ozur dileyeceğim?Ben mi?Valla siz önce O Sullivan in sordugu profil sorusuna cvp verin,bu forumu bunaltip insanları birbirine katip attirdiginiz icin özür dileyin ,sonra bn özür dilerim...Forumu herkes okuyor,kimin ne olduğunu da biliyor, hamile halimle gerilip sizi gaale alan bn de suç ki laf anlatmaya çalışıyorum...

3. Uslubunuzu bir gözden geçirmenizi tavsiye ederiz ruh haliniz pek sağlıklı değil gibi biz terbiye ve edep çerçevesinde size Derdimizi anlattık ama sizin uslup bize uymaz. Neyse Laf kalabalığı yapmayın demek ki neymiş söylemediğimiz hususları söylenmiş olmayan şeyleri varmış gibi göstererek insanlara iftira attığınız anlaşılmıştır. Ha bu arada insanlara attığınız bu iftiralar için sizi Allaha havale ediyorbu dünyada ve ahirette hakkımızı size helal etmiyoruz. Kusura bakmayın ama sizin gibi bir uslup kullanamayız edep ve adap bizim için herşey den daha önemli.....

4. Pu ha ha ha ha . Yatırım tavsiyesi degil,

5. Ruh halim de iyi sagligim da cok şukur,ama siz sinirlerimi ziplatiyorsunuz,bn de hakkimi helal etmiyorum,lutfen soz verdiğiniz gibi hani edepten bahsediyorsunuz ya gidin buralardan nolur....

6. Subat4 hanım boşverin. Değmez böyle insan! lara . işleri güçleri insanlardan algı ile para çalmak, hırsız yani Sayın kasvet demişti. Bunu 10+ yıldır tanıyorum, speğin paralı elemanı diye defalarca yazmıştı. O zamanda 3 şeritli yol muhabbeti ile millete 10 yıl mal taşıtmış eleman. Şimdi de şerit 4 e çıkmış. O kadar bilgili! Anlık, gün boyu derinlikli borsa takip eden bir kişinin sadece alcar da olması ne kadar inandırıcı. Açsın profilini alcar harici bir yerde yazısı olsun borsayı bırakacağım diyen bir arkadaşımız var.

Birde ukala... Buradakilerin hisselerini toplasan 1000 lotu olmaz mış mış. Senin ve içinde olduğun ekibinin lot sayısı sanırım 1 milyon üstü. İnanırım. Ama bizide öyle küçümsememelisin. :)

Uzun y....=honky=hakan60100

Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Ne diyorsun sen be?2017 den beri basta Volna ve birçok değerli uyeyi çıldırtmış forumun delisi gibi once bitmek bilmeyen Kemal Sunal replikleri,sonra ayni otoban replikleri,surekli spek ve şirket yanlisi sohbetler,herkese laf atmalar,kışkırtmalar,mayısa kadar bisey olmaz diyip gitmeler,40 kere kustum bir daha yazmayacağım diyip yazmalar...Sizden mi ozur dileyeceğim?Ben mi?Valla siz önce O Sullivan in sordugu profil sorusuna cvp verin,bu forumu bunaltip insanları birbirine katip attirdiginiz icin özür dileyin ,sonra bn özür dilerim...Forumu herkes okuyor,kimin ne olduğunu da biliyor, hamile halimle gerilip sizi gaale alan bn de suç ki laf anlatmaya çalışıyorum...

7. İnşallah sonunda başaracağız onun için eğitime devam bugünkü dersimiz İFTİRA nedir?
    İftira, bir kişiye haksız yere yapmadığı halde suçu onun üzerine atmaktır. Yalan söylemek, uydurmak ve asılsız konular üzerinde başkasını suçlayarak onu zan altında bırakmaktır. İftira atmak dinimizce günah olup kişilerin mümkün mertebe uzak durması gerekmektedir.

8. Lamı cimi geç, laf kalabalığını bırak, yemezler. Maçan yiyorsa profilini aç. Çok zor değil. Üzerine yapışan speğin kölesi yaftasından kurtul. Tabi maçan yerse.

Sayfa 101/346 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •