Sayfa 2/341 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2726 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu spekülasyona şirket yetkilileri bilerek ya da bilmeyerek ortak oluyor. Alarko grubu artık gereğini yapmalı, derinlik artmalı. Yoksa imaj kötü çizilecek. Geçmiş yazılarda okuduğum kasvet in dediği gibi hiç olmazsa piyasadaki rakibi daikin in en azından yarısı olmalı!. (Tabi şimdilik)
     Alıntı Originally Posted by jacksparrow Yazıyı Oku
    https://www.bursatv.com.tr/gundem/bo...u-h854853.html

Hisse de azılı bir spekulator olduğu belliydi zaten. Ben numune bir miktar bırakarak 5.5 yıl sonra çıktım kağıttan. Kalanlara bol kazanclar.

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın Rehavet yine doğru tespit. Yine kuyruk. Bryat tek fiyata geçince jants a kuyruk. Alarko yönetimi tahtayı emanet ettiğiniz kişiler bu malesef!

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Akıl alır gibi değil. Verileri konya ile hemen hemen aynı, 1.575 bin lot dolaşımda lot sayısı 35-40 bedelsiz potansiyeli. Konya fiyat 1.324 TL Alcar 435 TL Şeytan bunun neresinde! Bilen var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    Akıl alır gibi değil. Verileri konya ile hemen hemen aynı, 1.575 bin lot dolaşımda lot sayısı 35-40 bedelsiz potansiyeli. Konya fiyat 1.324 TL Alcar 435 TL Şeytan bunun neresinde! Bilen var mı?

Gayet basit bu bilgileri bilenler tribünleri doldurmuş alcar çıksın ben de hemen satayım diye bekliyor. Açıkçılar, al-satçılar, bugün alıp yarın zengin olayım diyenler önce bir tribünleri terk etsin ondan sonra alcar sığ kağıt kağıtlar tek tek sayılır itina ile bazen testere bazen de silsüpür formasyonu yapılır. Sonuç olarak alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır işin sırrı sabırla beklemektir. Yolumuz çooook uzun diyor ve çalı arkasında rahat nakit ve vakdimizle festival gününü sabırla beklemeye devam ediyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. 😂😂😂😂😂😂

5. Teşekkürler.. Bizde çalı arkasına mı geçelim?
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Gayet basit bu bilgileri bilenler tribünleri doldurmuş alcar çıksın ben de hemen satayım diye bekliyor. Açıkçılar, al-satçılar, bugün alıp yarın zengin olayım diyenler önce bir tribünleri terk etsin ondan sonra alcar sığ kağıt kağıtlar tek tek sayılır itina ile bazen testere bazen de silsüpür formasyonu yapılır. Sonuç olarak alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır işin sırrı sabırla beklemektir. Yolumuz çooook uzun diyor ve çalı arkasında rahat nakit ve vakdimizle festival gününü sabırla beklemeye devam ediyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Tam bilmediğim için soruyorum, bedelli veya bedelsiz için önceden haber verilmiyordur değil mi? genel kurul karar alınca pat diye mi yapılıyor?

7. Yolumuz çok uzundan kastı nız üst ligdeki kağıtlar mı?(konya-bfren vs) Birde vadeniz nedir? Eğer üst lig kağıtlar ise dediğiniz 1 ayda da olabilir 5 yılda da.Ucu açık, beklenti oluşuyor çünkü. Kağıda bu kadar sahiplendiğinize göre bir fikriniz de var dır mutlaka. Tşk.
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Gayet basit bu bilgileri bilenler tribünleri doldurmuş alcar çıksın ben de hemen satayım diye bekliyor. Açıkçılar, al-satçılar, bugün alıp yarın zengin olayım diyenler önce bir tribünleri terk etsin ondan sonra alcar sığ kağıt kağıtlar tek tek sayılır itina ile bazen testere bazen de silsüpür formasyonu yapılır. Sonuç olarak alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır işin sırrı sabırla beklemektir. Yolumuz çooook uzun diyor ve çalı arkasında rahat nakit ve vakdimizle festival gününü sabırla beklemeye devam ediyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Paranız sizce bu denli değersiz mi ki, forum sitesinde tavsiye istiyorsunuz? Markette küçük rakamlarda bile fiyat kıyaslamasını istemsiz yapan insanlarız. Az araştırın, para kolay kazanılmıyor, bir anda elinizdekinden de olursunuz. Sonuçta kendi kararınızı kendiniz vereceksiniz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 2/341 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •