Sayfa 21/345 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Resmi açıklama geldi yine, baktı ve vakti bol olanlar için . Alırsan üzülürsün satarsan üzülürsün .

Al demem, sat demem tavsiye etmem

2. Bazılarını korkuttu bu hareket ...3/1ni aldi bizden( sonradan aldığımız 150 ortalama maliyetli) ....9.5 yildir tuttuğum artik sifir maliyet olan hisseleri alması için daha cok ugrasmasi lazim...Kalanlarla devam....artik vaktim bol...istedigini yap spek...bugun gicik olduğum kadar hic gicik olmadım sana...
     Alıntı Originally Posted by Moroder Yazıyı Oku
    430'larda dengeleniyor izlenimi veriyor ama 395'e kadar sarkıp geri toparlanması yapay bir gösteriş ise aşağı baskılama 319'a kadar da sürebilir. Gerçi o kadar değer düşürmenin kime ne katkısı olur onu sorgulamak gerekli. Brüt takas uygulamasının ne kadar işe yaradığının, kimin ekmeğine yağ sürdüğünün de durup bir düşünülmesi lazım. Umarım bugün yavaş yavaş dengelenir. F/k 92,6 - PD/DD 10,7. Bu değerler çok yüksek ama vardır herhalde fiyatı bu seviyelere getiren ve asıl mal taşıyan grupların bir bildikleri. Bugün herkes için iyi ve kazançlı olur inşallah. Naçizane kendi görüşlerimdir, kimseye yatırım tavsiyesi vermek haddim de değildir ve bana düşmez.

3. Güzeldi. Sesli güldüm
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    ha gaYreT onu Brezilya da rio da görmüş. Gerçi zamansız gitmiş. Salgın zamanı yazık edecek kendine! Tek başına vaktim ve naktim bol diye bağıra bağıra MÜTHİŞ bir şekilde festival yapıyormuş. Son bağırmasında, Amozan a çalı çırpı arkasına kaçar ben diye bağırıyormuş Dikkat etmesi lazım, orada tehlikeli kabileler var, piton var, Anakonda! var. Timsah var.... Var oğlu var yani...

4. Alcarda ne oldu?
    Önce piston aşağı indi formasyonu
    Takiben testere formasyonu
    En son silsüpür formasyonu
    Çok kişi arkasından el salladı kalan sağlarlar devam. Ne demiştik nakdi ve vakdi rahat olmayan için alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız. 😂😂😂😂😂😂

5. İyi bari, çoooookkkk merak ettiydik Rio dan sağ salim dönmüş Amazona uğramamış. Hisse çıkarken birden beliriverdi! Üstad!!!!!!

6. Boylebir günde böyle güleceğimi hic düşünmezdim,sesli güldüm...

7. Sayın Şubat4 Sana derken beni kast etmediniz herhalde. Görüşümü alıntılamışsınız da.

Bazılarını korkuttu bu hareket ...3/1ni aldi bizden( sonradan aldığımız 150 ortalama maliyetli) ....9.5 yildir tuttuğum artik sifir maliyet olan hisseleri alması için daha cok ugrasmasi lazim...Kalanlarla devam....artik vaktim bol...istedigini yap spek...bugun gicik olduğum kadar hic gicik olmadım sana...

8. Yok olur mu... sana derken spege demek istedim,görüşünüzü alıntiladim katıldığımı belirtmek için...
     Alıntı Originally Posted by Moroder Yazıyı Oku
    Sayın Şubat4 Sana derken beni kast etmediniz herhalde. Görüşümü alıntılamışsınız da.

Bazılarını korkuttu bu hareket ...3/1ni aldi bizden( sonradan aldığımız 150 ortalama maliyetli) ....9.5 yildir tuttuğum artik sifir maliyet olan hisseleri alması için daha cok ugrasmasi lazim...Kalanlarla devam....artik vaktim bol...istedigini yap spek...bugun gicik olduğum kadar hic gicik olmadım sana...

Sayfa 21/345 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •