Sayfa 241/346 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. kimsenin parasını küçümsemem birine ky demek haddime değil ama burada temel amaç küçük ortaklara üç kuruş prim gösterip geri çekerek klasik yıldır bıktır öğrenilmiş bir çaresizlik yarat soy soğana çevir bunların derdi adam gibi adabıyla tahta yapmak değil bunların dedi soygun bende bunu görüp size buradan mal verirsem o mal ben olayım bekleyeceğiz siz adam olana kadar bekleyeceğiz ya hak ettiğiniz cezayı alacaksınız spk dan ya adam olacaksınız devir eski devir değil borsa eski borsa değil öğreneceksiniz öğreneceksiniz!!

2. Ne diyordu hırsız uşağı harika paralaaaar!! 100 lotu olana her gün asgari ücret dağıtıyor alcar hahahahha Siz allahsızlar o asgari ücreti 10 kat olarak geri aldınız domuz olsanız doyardınız...
    DEVRAN SİZİN AMA MAL ALMAK İÇİN KADEME KALDIRACAĞINIZ ZAMANI DA GÖRECEĞİZ HEPSİNİN VAKTİ GELECEK..

3. Benim anlamadığım şirketin ana ortaklarından alarko holding bir yıldır düzenli olarak yukarı giderken, verdiği temettülerle holdinge ciddi gelir akışı sağlayan alcar aynı süre içerisinde devamlı baskılanıyor. Halka açık %15lik kısımda gözleri mi var dertleri nedir çözemedim.

Örneğin isdemirin %95i ereğlinin ve devamlı olarak birlikte hareket ederler. Aralarındaki fark 5-8 lira arası gidip gelir, bu fark çok nadiren değişir.

4.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım şirketin ana ortaklarından alarko holding bir yıldır düzenli olarak yukarı giderken, verdiği temettülerle holdinge ciddi gelir akışı sağlayan alcar aynı süre içerisinde devamlı baskılanıyor. Halka açık %15lik kısımda gözleri mi var dertleri nedir çözemedim.

Örneğin isdemirin %95i ereğlinin ve devamlı olarak birlikte hareket ederler. Aralarındaki fark 5-8 lira arası gidip gelir, bu fark çok nadiren değişir.
    Çok çetrefilli bir düşünceye kapılmanıza gerek yok tahtadaki küçük yatırımcı sattığı gün bu da arzu edilen yükselişi gösterir pozitif haberler havada uçar

5. Enflasyon %80 1.5 yıl önceki seviye 560 a göre %45 düşmüş. Geçen yılın Temmuzuna göre giren-çıkan yok. Aynı seviyede. Sormak lazım alarko abiye geçen sene sattığım klimayı bu sene aynı fiyata veriyo mu

6. Geri zekalılar 400-500 den trade ettikleri malları bekliyorlar. Alarko da bu hırsızlardan emir bekliyor. Şirket sahiplerinin bilgisi ve isteği dışında tahtada kimse at oynatamaz. Aşağıda yazdığım yaşanmış bir örnektir.

Net holding Besim tibuk. Hissesinde kendisinden onaysız hareket eden gurubu bitirdi. Zarar, bedelli, zarar bedelli, sonunda adamlar pes etti. Yoksa bu sal.klar net holdinge bulaşan asalaklar mı?

Tahta yapmayı bilmezler, trade nerede, nasıl yapılır bilmezler. İnsanlardan sadece küfür yerler ve beddua alırlar...
     Alıntı Originally Posted by hopese Yazıyı Oku
    Enflasyon %80 1.5 yıl önceki seviye 560 a göre %45 düşmüş. Geçen yılın Temmuzuna göre giren-çıkan yok. Aynı seviyede. Sormak lazım alarko abiye geçen sene sattığım klimayı bu sene aynı fiyata veriyo mu
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7. 12 milyon 300 bin lotlu fk ve dd si buna turlar bindiren asuzu, fiyat olarak da bu Çulsuz hırsızlara tur bindirmek üzere!!!

Asalak hırsızlar. Madem paranız, gücünüz, vizyonunuz yok ne halt yemeye aşırı sığ tahtadasınız. Beceremiyorsanız defolun gidin tahtadan.....

Buradan yazma sebebim net. Elemanları burada cirit atıyor, eminim. Mesajlar, tasmalarının bağlı olduğu baş it e ulaşıyordur mutlaka.. Kendilerine 10+ yıllık husumetim var. Denk getirmeyeyim!!!

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    12 milyon 340 lotu olan asuzu fiyat olarak 1 milyon 595 bin lotlu alcar ile aynı fiyatta!!!! 310!!?!!

1 milyon 600 bin lotlu konya 1.150 TL!!!

Birileri çıkıp diyebilir asuzu-alcar kıyaslaması ne alaka diye. Bende bryat korelasyonu ne alaka diyorum. Spek aptalı robotu bryat a başlamış!Fk-pd/dd ye bakıp konuşuyorum. Buradaki ekip ve sahipleri ahlaksız, imkb deki hırsız gruplarda ilk 3 tedir. Sırf bu ş.sizlere inat uğruna buradayım. Sabit lotum harici hatrı sayılır kadar al/sat da yapıyorum.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8. O kadar çok onur, haysiyet, ş.refinize küfreden var kii, o kadar insanın ahını alıyorsunuz ya, sizin ölümünüz kolay olmaz, sürünmeden gebermezsiniz...Siz devam edin daha böyle!!!

Sayfa 241/346 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •