Sayfa 248/345 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Saatlik periyotta ters bayrak var çalışırsa hareketin başladığı yere dönmüş oluruz. He çalıştırmazsan adam değilsin şeref yoksulu hırsız sonra bilançoyla kaldırırsın ne de olsa allahsız.

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Saatlik periyotta ters bayrak var çalışırsa hareketin başladığı yere dönmüş oluruz. He çalıştırmazsan adam değilsin şeref yoksulu hırsız sonra bilançoyla kaldırırsın ne de olsa allahsız.
    göstere göstere formasyon mu çalıştırır Şam şeytanı akşam gelsin bakalım bilanço neyi sır gibi saklamışlar at hırsızları

3. Soygun dolu bir gün daha sağlam bir şikayet oluşturdum bu itleri foyasını çıkarana kadar devam tüm imkanları seferber edeceğim. otobüs çocukları sizi bu itlere ölçülü konuşmak yok dileyen şikayet edebilir

4. imkan olsa bilançoyu göndermeyecekler 9 ağustos son diledikleri kadar ********lik yapsınlar

5. Sanırsın holding, banka bilançosu açıklıyorlar...Gerçi tarihi kar açıkladığı 2018 yıl sonu bilançosunda taban yaptıran ş.sizlerden ne bekliyorsak!!! Hani öncesinde %40-50 prim yaptı da gelene verdiler dersin. 36-37 TL den 30-31 TL ye verdi haydut hırsızlar... O yüzden bunlara bilanço milanço hikaye.

+10 yıldır sığ tahta diye duruyorum, bundan sonrada iş inada bindi, 4 hanelere kadar yazarım. Sonra ben kaçar... Artık onlar gibi trade yapıyorum... Maliyet (-) ye düştü. Hani bu adi hırsızların buradaki sorumlusu, kapıkulu, tasmalı bir sürüngen vardı burada ya, o ş.size, operasyon evladına da duyrulur....
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    imkan olsa bilançoyu göndermeyecekler 9 ağustos son diledikleri kadar ********lik yapsınlar
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6. Bilançoyu bugün de açıklamayacaklar belli oldu.

7. Yüzeysel okudum Önceki yılın aynı dönemine göre %532 karda artış var öz kaynaklar 660 milyon fk 15 şu bilançonun karşılığını tahtada göstermezse artık hesabını şirkete sorun arkadaşlar sürekli artarak ilerleyen karlılık büyüme satışlardaki artış vs neyse yazmaya gerek yok yarın izleyelim bakalım tahtayı

8. 172 milyon kar
    F/K 25.07 den 15.86 ya geriledi
    hayırlı olsun bilanço

Sayfa 248/345 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •