Sayfa 249/345 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Sanırsın holding, banka bilançosu açıklıyorlar...Gerçi tarihi kar açıkladığı 2018 yıl sonu bilançosunda taban yaptıran ş.sizlerden ne bekliyorsak!!! Hani öncesinde %40-50 prim yaptı da gelene verdiler dersin. 36-37 TL den 30-31 TL ye verdi haydut hırsızlar... O yüzden bunlara bilanço milanço hikaye.

+10 yıldır sığ tahta diye duruyorum, bundan sonrada iş inada bindi, 4 hanelere kadar yazarım. Sonra ben kaçar... Artık onlar gibi trade yapıyorum... Maliyet (-) ye düştü. Hani bu adi hırsızların buradaki sorumlusu, kapıkulu, tasmalı bir sürüngen vardı burada ya, o ş.size, operasyon evladına da duyrulur....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Sn O.Sullivan sabrınız emeğinize tartışılmaz ben de aynı şekilde yıllarımı verdim pandemi döneminde borsaya gelen yatırımcılar olmadaydı bugün bu asalaklar hala 3 hanelerin başında sürtüyor olurdu jantsa o dönemin şartlarını hakkıyla ve akıllıca kullandı bu at hırsızlarında az akıl olsaydı bugün zaten 4 hanede bölünmüştük bunların amacı küçük yatırımcıyla bu pastayı bölüşmemek bu kafayla giderlerse onlarda bizde bekleyeceğiz hele şu artan karlılığı görünce hiç satasım gelmiyor madem inat ettik ya bizle gidecekler ya da yerimizde sayacağız başka yolu kalmadı bu işin

2. Bu bilanço gösteriyor ki F/k düşecek p/dd düşecek hele 3.ceyrek bilanço da F/K dahada düşecek kısaca öyle böyle Bedelsiz olacak 1.200 TL veya 1.500 TL de bölünecek şayet olmazsa Enflasyonist ortamda At hırsızları başta olmak üzere herkes kaybedecek şayet Trader kağıdı yaparlarsa Kumar kağıdı olur

3. Arkadaşlar ALCAR ın sahip olduğu gayrimenkulleri varsa yüzölçümü ve m2 fiyatlarını öğrenebileceğim bir yer var mı?

4. Malımızı!!! tanıyoruz. %500 değil %500 milyon karını artırsa boş. Bilanço yu pijjj etmek için şirket yönetimi gereğini yaptı...Başka, normal bir insan oğlu şirket karını bu kadar artırsa tavana yapışır, 5-10 gün açmazdı.(aşırı sığ tahta olduğu için) Ama normal bir insanoğlu kağıdı için tabi!!!

Örn. Alka... Tavan açtı, piyasadaki senet sayısı 23.624.900!!!

Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Sn O.Sullivan sabrınız emeğinize tartışılmaz ben de aynı şekilde yıllarımı verdim pandemi döneminde borsaya gelen yatırımcılar olmadaydı bugün bu asalaklar hala 3 hanelerin başında sürtüyor olurdu jantsa o dönemin şartlarını hakkıyla ve akıllıca kullandı bu at hırsızlarında az akıl olsaydı bugün zaten 4 hanede bölünmüştük bunların amacı küçük yatırımcıyla bu pastayı bölüşmemek bu kafayla giderlerse onlarda bizde bekleyeceğiz hele şu artan karlılığı görünce hiç satasım gelmiyor madem inat ettik ya bizle gidecekler ya da yerimizde sayacağız başka yolu kalmadı bu işin

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5. Alıcımısınız? Bize güvenilmez ona göre haaaa...Biz öyle herkese fiyat vermeyiz.Satıştan vaz geçip haberini bilanço öncesi göndermek de cibiliyetimizde vardır... Borsadaki ortağımız öyle emrediyor çünkü!!!
     Alıntı Originally Posted by canberkp Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ALCAR ın sahip olduğu gayrimenkulleri varsa yüzölçümü ve m2 fiyatlarını öğrenebileceğim bir yer var mı?
    Son düzenleme : O'Sullivan; 09-08-2022 saat: 10:32.

6. ne tür bir geri zekalı böyle bir günde kağıdı tutmak için mücadele verir

7.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Alıcımısınız? Bize güvenilmez ona göre haaaa...Biz öyle herkese fiyat vermeyiz.Satıştan vaz geçip haberini bilanço öncesi göndermek de cibiliyetimizde vardır... Borsadaki ortağımız öyle emrediyor çünkü!!!

Hocam, Kendime göre hesap edecem. O yüzden sordum. Ben simitçiyim. Açıkçası karı gördümmü basar geçerim. Sadece simidi nerede kaça satsam diye hesap yapıyorum. Bu kerre yürür inşallah. Rasgele.

8. 335 lere gelme sebebi kar artışı falan değil. Eteğinde k.pek olduğu bryat ın hareketlenmesi!!!

Sayfa 249/345 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •