Sayfa 25/345 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. 2017 mart aylarıydi...Birçok dalavere döndüğünü düşünen Sn Volna ve Uzman1974 ve birçok arkadas emekleri hic eden hisseden çıkmışlardı...Ekran görüntüsü aldim ama fotoğraf koyamıyorum ...

2. O'sullivan hocam on numara yazı yazmış, Holdingin kulağına su kaçmıştır inşallah 3-5 At hırsızı on yıllar kağıdı duman etmişler, Resmen şirket sahipleri seyirci kalmışlar, artık Ticaret kanunu, sermaye piyasası kanunu değişmeli, şirketler kazanıyorsa bakkal sermayesiyle devam edemez, yıllarca fiili dolaşım yüzde 10-15 olmamalı hisse uzaya çıkmaz ancak yıllarca At hırsızlarınin elinde oyuncak olmamalı.bu sene güzel bı bedelsiz açıklaması ve güzel bir kâr ile ederine ulaşması temennimiz.

Resimde ne var açılmıyor
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Ilk denemeydi yapamadım sanirim...öğreneceğiz ins

5. Bu yazi Sn Volnanin 2017ye ait..(Kendisi artik alcar takip etmiyor)..O zamandan beri arsa işiyle ilgili belirsizlikler sürüyor...önceden hatırladığım arsadan zaten bizim hakkımız olmadigiydi...Son zamanlardaki gelişmeleri,arsanın degeri,satilma isi gibi durumları bilmiyorum.O yuzden merak ettim neden bedava satilma olasılığı var sayin o Sullivan

6. Zamanında ortaklar! Şirketin saçmalıklarını çok yaşamış, görmüşler. Ama ellerinden birşey gelmiyormuş. Hele 2016 daki kayıtlı sermaye tavanı süresini uzatma saçmalığını (bence küçük yatırımcıları hisseden atmak için kasten yapıldı) böylesine kurumsal firmanın! yapması daha bir enteresan. Yukarıda yazılarımda dediğim gibi, önümüzdeki günlerde olağan genel kurul olacak, fiziken ya da dijital, şirket artık kayıtlı sermaye tavanını ve sermayesini ARTTIRMALI, BAKKAL DÜKKANI SERMAYESİ İLE İŞ YAPMAK ALARKO GİBİ KURUMSAL BİR HOLDİNGE ASLA YAKIŞMIYOR. SPK BUNUN İÇİN ÜCRET İSTEMİYOR. BİR ARÇELİĞİ ÖRNEK ALIN, BİR VESTEL İ ÖRNEK ALIN!!!! Olması gereken de zaten bu.

Türkiye de pazarda rakibi gördüğü DAİKİN TÜRKİYE SERMAYESİ 1.100.000.000 TL (BİR MİLYAR YÜZ MİLYON) ALCAR SERMAYESİ 10.800.000 TL (ON MİLYON SEKİZ YÜZ BİN) TAMI TAMINA 100/1 (YÜZDE BİRİ, BARİ YARISI OLUN!!!)

ALARKO YÖNETİMİ BUNU KENDİLERİNE YAKIŞTIRIYOR İSE BÖYLE DEVAM ETSİN!!!!!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Bu yazi Sn Volnanin 2017ye ait..(Kendisi artik alcar takip etmiyor)..O zamandan beri arsa işiyle ilgili belirsizlikler sürüyor...önceden hatırladığım arsadan zaten bizim hakkımız olmadigiydi...Son zamanlardaki gelişmeleri,arsanın degeri,satilma isi gibi durumları bilmiyorum.O yuzden merak ettim neden bedava satilma olasılığı var sayin o Sullivan

Sayfa 25/345 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •