Sayfa 279/345 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. 2 yıl boyunca 8 kez trade edip geçirtmedikleri 358 bakalım destek olacak mı? Ben sanmıyorum!!!Yönetim insanları soyuyor. Spk uyuma!!! #hirsizalcar....
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    10 günlük hapis cezasını yattık, çıktık! (Tabi forumda) Bizim kıytırık sünepe spek 358 i 2 yıl sonra!!!! geçmeye karar vermiş. Çaldıklarını anca sindirmiş demekki...4 haneye kadar benden kurtuluşun yok..Ne kadar erken çıkarırsan, benden o kadar çabuk kurtulursun. Yedi sülalen kurtulur!!!.... Sonra cehennemin dibine kadar yolun var...Tabi O rakamı görüp oralarda kalıcı olursan!!!. Aşağı basarsan yine gelirim!!!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. maalesef aşağıda belirttiğim gibi yönetilen bir şirkete ortak olmuşuz!!!

Yıllardır tahtacı ya buradan saydırır dururum. Yeni farkına vardığım bir durum var ki, burada tahtacı yok.. (BANA GÖRE) Esasen var ama tahtacının sahibi yönetim! Yönetim adına çalışıyor.. Spek şirketin paralı uşağı!!! Para için haysiyetini bir kenara bırakan hırsızın teki...

Yoksa bunlardan habersiz bu tahtada cirit atamaz. Kap ların atılış zamanları, saatleri, günleri hepsi hesaplı. Arsa satışı haberi, Vazgeçtik haberi, sonra tekrar sattık (muhtemel yine vazgeçtik ce eee) haberi endekse göre veriliyor, verilecek...Hatta ve hatta burada yazan uzun .....nickli vatandaşta bu şirket çalışanı. Daha önce öylesine yazmıştım lakin gerçeklik payı oldukça yüksek. Çünkü buradan başka yerde yazısı yok, 10+ yıldır. Geçen mart 2021 de ben bunu yazdıktan sonra açığa çıktığını anladı ve birkaç başlık altında daha yazmaya başlamıştı. Zaten ondan sonra buradan kayboldu. Suçlu spek mı pek değil... Tahtaya derinlemesine bakabilen yönetimi görür!!!

3. Nasıl biliyorum operasyon evlatlarını. Ciğerlerine kadar ezberledim sünepe arsız.ş.siz hırsızların.
    2 yıl boyunca 8 kez trade edip geçirtmedikleri 358 bakalım destek olacak mı? Ben sanmıyorum!!!Yönetim insanları soyuyor. Spk uyuma!!! #hirsizalcar....

4. 353.8 kapatti 358 i de kirdi

5. Ne bryat mış... Kağıdı göbeğinden bağlamış hırsızlar. İki firmanın uzaktan yakından ilgisi yok. İşlerine geldi mi bryat, gelmedi mi endekse bağlıyorlar. Allah cezanızı versin, iyi ölümlerle ölmeyin inşallah...

6. Konya çimento bile tavan, rakam tam 1.590 TL. Buradaki Haysiyet fukaraları, yaprak oğlu yapraklar 400 yapayım mı yapmayayım mı düzenbazlığında! Süzme operasyon evlatlarının lot sayısı konya dan az. Fk , pdd yi yazmıyorum bile. Konya fk , pdd sine gelse hisse 1 lotun 3.000-4.000 TL olması lazım! Operasyon çocukluğu adamların kanına işlemiş, değilmi uzun ş.siz!!!
    Ne bryat mış... Kağıdı göbeğinden bağlamış hırsızlar. İki firmanın uzaktan yakından ilgisi yok. İşlerine geldi mi bryat, gelmedi mi endekse bağlıyorlar. Allah cezanızı versin, iyi ölümlerle ölmeyin inşallah...

7. Çok ucuz kaldın alcar. Bu piyasa şartlarında 2000-3000 aralığında olması gerekiyor. 2 yıl önce 550 yi gören hisseyi süründürüyorlar allah da sizi süründürsün

8. O değilde bizim tasmalı uzun ş.siz yok piyasada. Zabıtalar zehirlemiş olmasın pisliği...

Sayfa 279/345 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •