Sayfa 282/346 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Altar ın oğlu alcar. Yoksa kızımıydı..
    Neyse sonuçta teknik yalan söylemez.
    Bekliyoruz, belki yarın belki yarın ertesi. Sonuçta bu kazan doğuracak.

2. ne zaman 4 hane li rakam olur o zaman blokajı kaldırırım
    gerisi benim için hoby sayın tahtacı

3. Doğuruyor şu anda yetişin lütfen.
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Altar ın oğlu alcar. Yoksa kızımıydı..
    Neyse sonuçta teknik yalan söylemez.
    Bekliyoruz, belki yarın belki yarın ertesi. Sonuçta bu kazan doğuracak.

4. Sezeryana alalım, ters geliyo
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Doğuruyor şu anda yetişin lütfen.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5. Güzel,yüce rabbim kimsenin başına gelsin istemem. Lakin bu çocuk özürlü doğdu. Ama bu çocuğun böyle olmasının nedenlerini biz biliyoruz. Ve ne diyoruz ,'' YAZİK''

6. Bir hisse sahiplerince nasıl mundar edilir canlı canlı eshefle izliyoruz. Hisseyi paçoz a çevirdi Alarco!!!
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Güzel,yüce rabbim kimsenin başına gelsin istemem. Lakin bu çocuk özürlü doğdu. Ama bu çocuğun böyle olmasının nedenlerini biz biliyoruz. Ve ne diyoruz ,'' YAZİK''
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bir hisse sahiplerince nasıl mundar edilir canlı canlı eshefle izliyoruz. Hisseyi paçoz a çevirdi Alarco!!!

Siz sahip görmemişsiniz gelinde bi #akmgy misafir olun, adam her çıkışta satış yapıyor vuruyor teğemize, ama ben mutlu oluyorum o sattıkça, çünkü oda oyunun parçası, hedef çook böyük çok. Büyük baskı büyük beklenti.

8. 10+ yıldır bu lanetteyiz, malımızı iyi tanırız.. 2017 yılsonu tarihi bilançosunda bile ahlaksızların! tavandan taban kapattırdığı günü, 10+ yıl boyunca 30-50 arasında hisseyi süründürdüğünü çok iyi biliriz!!!Yani kısacası bu çapsız zibidileri iyi tanırız...
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Siz sahip görmemişsiniz gelinde bi #akmgy misafir olun, adam her çıkışta satış yapıyor vuruyor teğemize, ama ben mutlu oluyorum o sattıkça, çünkü oda oyunun parçası, hedef çook böyük çok. Büyük baskı büyük beklenti.
    Son düzenleme : O'Sullivan; 26-10-2022 saat: 10:33.

Sayfa 282/346 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •