Sayfa 291/345 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bağfaş’ta patron o %300 bedelliyi yaptıda ne oldu, aldı binlerce kişinin ahını, sonrada başına gelmeyen kalmadı.. Etme bulma dünyası bu dünya. YTD

2. Bağfaş'ta o olayda %30 para kaybettim, zararı sineye çektim ve sildim ekranımdan şirketlerini vatandaşın. Sonraki yıllarda arada soranlar oldu alalım mı abi diye, dedim ben almam şirket iyidir güzeldir beni ilgilendirmiyor, kimseye de tavsiye etmem almasını ama yine de siz bilirsiniz der geçerim. Bu ülkede patron için yeni kerizler ve yatırımcılar içinde iyi yeni şirketler her zaman bulunmuştur.

3. Evet aç gözlü ky :)) 10 bin kişi 100 er lot alsın bak ne oluyor. Borsada yatırımcı sayısı 4 milyonu geçti, 10 bin küçük rakam! Ayrıca bedelli kötü birşey değil..Yüksek rakamlarda bedelli, bedelsiz etkisi yaratır. Canlı yaşadım. Aslan çimento..
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Yalnız burası abd fln değil, burda tahtacı/patronun istemediği hiç bir tahtayı ky yada dışarıdan birlieri kaldıramaz. Adam hiç olmadı %300 bedelli kararı alır mal elinde patlar. Olur mu öyle şey demeyin. Burda hak adalet hukuk mukuk yok. O yüzden çevrenize aldırırken 2 kere düşünün derim.
    Tahta gitmiyorsa birilerinde tahtacının istemediği kdr mal vardır. Adama telefon ettirmeyin verin yarısını, fiyatı baskılamayın. Aslında fiyatı baskılayan tahtacı değil, aç gözlü mal alan ky dir :)
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bende 600 den fazla aldıydım bu alcardan, giden kağt durdu, bi aşağı bi yukarı, bi aşağı bi yukarı. Bende sattım 6 tane kaldı numuneleik, sonra yürüdü biraz, bu ara yine takıldı biyerlere.
    Yine birileri yüklü mal edindi demekki.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Evet aç gözlü ky :)) 10 bin kişi 100 er lot alsın bak ne oluyor. Borsada yatırımcı sayısı 4 milyonu geçti, 10 bin küçük rakam!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Hiç bişey olmaz. Bakın yine söylüyorum burası TR, burda her türlü dümen döner. Adam 2 çeyrek zarar yazar. Olmadı 4 çeyrek yazar. maliyeti sıfır zaten. olmadı bedelli açıklar. Daha olmadı hisse satar. Aklına gelecek gelmeyecek her türlü dümen döner. Adamlarda imtiyazlı hisse diye bişey var. Adam Şirketin %2 sine sahip ama %98 in sahip olduğu şirketin her türlü kararını alabiliyor.

6. Bu kadar karamsar olmayın..Ben değilim!!! Satalım mı
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Hiç bişey olmaz. Bakın yine söylüyorum burası TR, burda her türlü dümen döner. Adam 2 çeyrek zarar yazar. Olmadı 4 çeyrek yazar. maliyeti sıfır zaten. olmadı bedelli açıklar. Daha olmadı hisse satar. Aklına gelecek gelmeyecek her türlü dümen döner. Adamlarda imtiyazlı hisse diye bişey var. Adam Şirketin %2 sine sahip ama %98 in sahip olduğu şirketin her türlü kararını alabiliyor.

7. Kimi şirket hissem değerli olsun bu bizim için vizyondur der, gerekir ise hisse geri alım yapar örn bryat piyasadaki 9.423 bin lotunun 5.500 bin lotunu piyasaya destek için geri alım yapar, kimi şirkette ortaklarına düşman, hisse fiyatının yükselmemesi için yıllardır her türlü pisliği yapar. Örn.alcar!

2018 kayıtlı sermaye rezilliği, yılan hikayesi arsalar, 20 yıldır yükseltilmeyen kayıtlı sermaye tavanı ve sermaye, ortak satışı ayağı!, iyi bilançoların hep mesai sonrası etkisi azalsın diye uzuun tatiller öncesinde verilmesi gibi küçük hesaplar daha neler neler... Yapmadığınız başka ne gibi pislik kaldı, yaşayıp göreceğiz... Ama yılmak yok!!! Kampanya ya devam...

Düşük sermaye hisselerin anlık fiyatları!!!

Konya. 3.057
    Bfren. 4.180
    Eggen. 4.789
    Alcar. 620 !!!

Şirketinle gurur duy alarko!!! Sizin ederiniz bu kadar...

Son düzenleme : O'Sullivan; 30-11-2022 saat: 11:04.

8. Düşük sermaye hisselerinin akşam kapanış rakamları. Şaşırdık mı! Bizim ortak olduğumuz hisse çok pahalı, diğerleri ucuz!!!

Konya. 3.272 %10
    Bfren. 4.180 %10
    Eggen. 4.978 % 7.62
    Bryat. 1.112 % 6.70
    Alcar. 647 % 5.71
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Kimi şirket hissem değerli olsun bu bizim için vizyondur der, gerekir ise hisse geri alım yapar örn bryat piyasadaki 9.423 bin lotunun 5.500 bin lotunu piyasaya destek için geri alım yapar, kimi şirkette ortaklarına düşman, hisse fiyatının yükselmemesi için yıllardır her türlü pisliği yapar. Örn.alcar!

2018 kayıtlı sermaye rezilliği, yılan hikayesi arsalar, 20 yıldır yükseltilmeyen kayıtlı sermaye tavanı ve sermaye, ortak satışı ayağı!, iyi bilançoların hep mesai sonrası etkisi azalsın diye uzuun tatiller öncesinde verilmesi gibi küçük hesaplar daha neler neler... Yapmadığınız başka ne gibi pislik kaldı, yaşayıp göreceğiz... Ama yılmak yok!!! Kampanya ya devam...

Düşük sermaye hisselerin anlık fiyatları!!!

Konya. 3.057
    Bfren. 4.180
    Eggen. 4.789
    Alcar. 620 !!!

Şirketinle gurur duy alarko!!! Sizin ederiniz bu kadar...

Sayfa 291/345 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •