Sayfa 35/345 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Ne testereymiş be ne silsüpürmüş be At hırsızları 491 den 5 dk da 470 düşürdüler ulen hâlâ küçük hesap peşindeler dar alanda kısa paslaşmalara devam yine tavana sürün devran sizin 510 TL yakışır size 😀 müthiş hissediyor.

2. Aşağı vermeye ne kadar da hevesli mnkym .tleri. Bugünkü Ema 21 444.4 TL..Destek direnç hikaye ama yine yazmış olayım. İstediğiniz .tliği yapın, size mal yokkk.... 1.600 bin lotlu konya 1.667 TL, bu .tler 1.575 bin lotlu alcar ı 460 TL olarak fiyatlamaya devam ediyor...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Yok 10 yıl önce şu fiyat yok bryat yok jantsa bide konya buralarda alcar niye bu fiyatta. arkadaşlar bu fiyatlar ucuz diyorsanız borsa açık ve fiyat bu alın o zaman yok pahalı diyorsanız satın o zaman ama ne olur şekerini kaybetmiş çocuk gibi ağlamayın sizin de bu uslubunuz bizi baydı. Ha almak için hesapta para olmalı yoksa işkembeden sallamaya devam.. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür. 😂😂😂😂😂😂

4. Süzme........ Spek ve onun paralı uşakları... İstediğimi alıncaya kadar yedi sülalenize selam söyleyeceğim. Sana burada rahat rahat hisse pazarlattırmayacağım!!!! Hangi aracı kurumda çalışıyorsun ki (memur olarak) bu kadar speğe sahip çıkıyorsun..Spekten ne menfaatin var. Çık ADAM GİBİ!!!! açıkla...

10 yılı çeken bilir, onla bunla karşılaştırma demek de neyin nesi. Bu kağıdı zaten kendi dinamiklerine bıraksaydı spek ve .itneleri 3-4 yıl önce 150-200 arasında olurdu. Şimdi geçmişe sünger çek bize sövmeTabi. Başka bir arzunuz?

Efendi gibi dursan, ona buna bulaşmadan yazsan kimse sana takılmaz, insanları germek sanırım ayrı bir ilgi alanın. Şubat4 hanım a bizimle uğraşma yazma kardeşim deyip sonrasında ona hakaretvari yazı yazman( Allah var kadın sizinle ilgili o yazından sonra bir kelime yazmadı) senin karakterini, cibiliyetini ayrıca ortaya koyuyor!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 29-01-2021 saat: 16:44.

Amk yım redditte örgütlenen grup gamestop hisselerini uçurdu ayrıca kripto paralardan dogecoin de dün aşırı değerlendi kendim şahidim çünkü ben de dogecoin aldim bir anda %800 oldu ekran yukarıdan satamadım ama bist çok küçük para ile kazandığım en fazla miktar oldu gece saat 4 te yaşandı ben çalışıyordum vardiyada işi biraktim yarım saat ekrana baktım ky örgütlenmeli

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. 10 yıl bir hissede kalmak, biz üç ay dayanamıyoruz, ne irade var kalanlarda. Hayat kısa spek amca, milletin size saldırması kadar doğal bir durum yok. Nalıncı keseri gibi milleti sömürmüşsün. Kartn sonrası az bir şey alabildim.(3xxx) Aşağı salarsa alım yönünde bekliyorum. Giderse de yolu açık olsun. Borsada fırsatlar bitmez.

Bu hisseyi almamdaki sebepler;

Düşük sermaye, aşırı sığ olması, Karlı bir şirket olması, doğru yönetilir ise yurtdışı bayilikler vs. Yeni arçelik veya vestel adayı olması, yüksek bedelsiz potansiyeli, düşük sermayeli, dolaşımdaki lot sayısı ve karlılığı nedeni ile en uygun fiyatta olması. Bunun gibi kağıtlar 4 haneli rakamlarda, alcar ın onlardan fazlası olup eksiği olmaması.

Yalnız geçmiş yazılarda gördüğüm, okuduğum speğinin düzenbaz, karektersiz birisi olduğu fikri hakim. Alarko yönetimi bu speğe nasıl katlanıyor anlamak zor. Şirket yönetimi bilgisi harici hiçbir şahıs (spek) böyle hisselerde at koşturamaz.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Süzme........ Spek ve onun paralı uşakları... İstediğimi alıncaya kadar yedi sülalenize selam söyleyeceğim. Sana burada rahat rahat hisse pazarlattırmayacağım!!!! Hangi aracı kurumda çalışıyorsun ki (memur olarak) bu kadar speğe sahip çıkıyorsun..Spekten ne menfaatin var. Çık ADAM GİBİ!!!! açıkla...

10 yılı çeken bilir, onla bunla karşılaştırma demek de neyin nesi. Bu kağıdı zaten kendi dinamiklerine bıraksaydı spek ve .itneleri 3-4 yıl önce 150-200 arasında olurdu. Şimdi geçmişe sünger çek bize sövmeTabi. Başka bir arzunuz?

Efendi gibi dursan, ona buna bulaşmadan yazsan kimse sana takılmaz, insanları germek sanırım ayrı bir ilgi alanın. Şubat4 hanım a bizimle uğraşma yazma kardeşim deyip sonrasında ona hakaretvari yazı yazman( Allah var kadın sizinle ilgili o yazından sonra bir kelime yazmadı) senin karakterini, cibiliyetini ayrıca ortaya koyuyor!

7. Hayırlı bir hafta olması TEMENNİSİ ile. Ama bu hırsızlar la nasıl olacak göreceğiz. Ema 21 bugün itibari ile 445 10 dan geçiyor. Bakalım hırsızlar ne yapacak! Destek olarak dikkate alınacak mı?

8. Cibiliyetsiz, karektersizler.

Sayfa 35/345 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •