Sayfa 36/345 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu At hırsızlarını bırakın kumda oynasınlar 10 yıl önce Alarkocarrier alan zararda enflasyonla kıyaslarsak altın, dolar, gayrimenkul ile kıyas olursa brüt takastan çıksa ne yazar keyiflerine kalmış, Konya çimento yu hedef yapmadıkları sürece bı cacık olmaz bedelsiz hikayesi ve 4.çeyrek bilanço bu At hırsızlarına cazip gelmiyor Tek suçlu Şirket sahipleri hep seyirci kalmışlar ve vizyon sıfır

2. Adını yaşatacak senin değerlerindir. Sevgili Alcar yönetimi, değerli yöneticileri. Adını, bu culsuz ve avanelerine teslim etmiş olduğun icin tebrikler. Bu ne vizyon bu ne vizyon inanılır gibi değil. Gerçekten '' MÜTHİŞ ''.

Al demem, sat demem tavsiye etmem

3. 2016 daki kayıtlı sermaye tavanı rezilliği unutulmaz. 2017 yada 2018 deki tarihi yıllık karda hisseyi taban yaptıran (kar realizayonu falan değil, kar öncesi prim yapsa tamam, ama öyle bir durum da yok) haysiyet yoksunu gruba (spek ve onun .tleri) bunlara izin veren Alarko yönetimini ayakta alkışlıyoruz...Dünya markası carrier dedik toshiba dedik ama onlar için hiçbir ehemmiyeti yok!!!!
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Adını yaşatacak senin değerlerindir. Sevgili Alcar yönetimi, değerli yöneticileri. Adını, bu culsuz ve avanelerine teslim etmiş olduğun icin tebrikler. Bu ne vizyon bu ne vizyon inanılır gibi değil. Gerçekten '' MÜTHİŞ ''.

Al demem, sat demem tavsiye etmem
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 01-02-2021 saat: 19:23.

4. Cok haklisiniz arkadaslar....Diyecek söz yapacak yorum bulamıyorum...

5. Hisse düşüşte uzun yatan piyasada yok. Profilini de açmadı, açamadı! 1117 adet mesajı var, hepsi operasyon ortaklığı yaptığı alcar da....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6.  Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Vakdin ve nakdin rahat olması ne demek anlaşılmıştır inşallah. Borsa uzun vadede ihtiyacınızın kesinlikle olmadığı bir parayla yatırım yapılması gereken bir yerdir bunu yapmayan kendi kararını uygulayamaz inisiyatif kullanamaz. Borsada kumar oynar gibi hareketlerin sonu hep hüsrandır. Bu yüzden aman dikkat. Ha bize gelince o gün gelene kadar ki bu bizim görüşümüzdür bizde satılık 1 lot alcar yoktur. Bu bizim kararımızdır bizi bağlar siz kendi kararınızı verin sonra üzülmeyin. Bizi bağlayan görüşlerimizi dikkate alarak hakaret ve küfür içerikli cevaplar vermeyiniz. Herkese iyi bir gün ve bol kazançlar diliyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kişisel görüşlerimizdir dikkate almayınız. Daha ne diyelim bunlar BİZİM GÖRÜŞLERİMİZ DİYORUZ.. 😂😂😂😂😂😂
    Spek testere formasyonuna itina ile devam ediyor. Alcarın brütte olması sebebiyle vakti ve nakdi rahat olmayanların satışları titizlikle karşılanıyor. Brüt takas 12 şubat 2021 e kadar devam bakalım bekleyen mi yoksa satan mı kazanacak bunu da zaman gösterecek. Bizbekleyen taraftayız bu bizim görüşümüz herkes kendi kararını kendisi versin sonra kimse kimseyi suçlamasın. Neyse biz gene rahat nakit ve vakdimizle festival gününü sabırla beklemeye devam edelim. Bu yorum bizim görüşümüzdür lütfen siz de kendi görüşünüzü yazın ki bilelim. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız. 😂😂😂😂😂😂

7. Bryat amcası hareketlenince bi zahmet .ıçını kaldırdı. Malum indikatör geldi, yukarı hareket bekleyebiliriz! Kuyruk!!!

8. Ara sıra haddim olmayarak da olsa bir yorumda bulunayım dedim. Grafiklerde gördüğüm indikatörlere göre bir şeyler yazdım. Pek tanımadığım bu hisseyi bir kaç kez alıp sattım. Şimdi bakıyorum ki sanki yavaş yavaş bu fiyatlardan mal yediriyorlar. Tek bir beklentim var, o da, MACD'nin kafayı birkaç gün sonra yukarı kaldırması. Eğer yukarı dönerse sert bir hareketle uzun süren bir yükseliş trendine girebilir ama mal yediriyorlarsa hikaye zaten bitmiş demektir. Bakalım biraz daha bekleyelim derim. Kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Saygılar. Bol kazançlar.

Sayfa 36/345 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •