Sayfa 4/345 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2758 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. At hırsızları dökün artık şu günlükçüleri yıllarca bekleyenler bayram etsin 1.5 milyon lot alt tarafı bedelsiz potansiyelini realize etsin artık Kartonsan, ege endüstri , Konya çimento örnek olsun.ytd

2. Merhaba..diger köylerde asi isini aldığı filan konuşuluyor....Duyumunuz var mi?

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İşte burada

https://twitter.com/cagan1616/status...947921921?s=21

Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Merhaba..diger köylerde asi isini aldığı filan konuşuluyor....Duyumunuz var mi?

4. Hatırlatmadır.

(Burada yapılan paylaşımlardan etkilenen de bir çok kişi olabilir. Yol çok uzun deyip sonrasında tavsiye istemeyin demek de enteresan. Vebal olur. Ölümlü dünya.)

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Büyüklerimizin yazdıklarından feyz alıp, gerekli araştırmaları yapıp yatırım yapıyorum sayın uzun yatırımcı. Geçmiş yazılarınıza ve diğer değerli paylaşımcı arkadaşlarımın yazılarına baktığımda beklentinin çooook uzun ve çooook büyük olduğu algısı oluştu bende. İnşallah yanıltıcı bilgiler değildir.

Burada yapılan paylaşımlardan etkilenen de bir çok kişi olabilir. Yol çok uzun deyip sonrasında tavsiye istemeyin demek de enteresan. Vebal olur. Ölümlü dünya.

Bu arada bugün az bir lot ile aranıza katıldım.

Saygılar.

5. 6.sense tabii bu platformlarda kimseye güvenmemek lazım.Dede, once alcar kumbara,rahat naktimle topluyorum..her düşüş firsat derken gecen düzeltmede elimde yok sattım dedi,450yi geçip tavan yaptığında ise' alcar olan da var olmayan da 'diyerek elinde olduğunu ima etti...Bn artik tedirginim..Borsa olmus kurtlar sofrasi...sadece soruyorum belki birinin kulağına kar suyu kacmistr diye...

6. Alarkocarrier de hisseye hakim olan at hırsızları kağıda inandı galiba, hisseye yazık etmişler senelerce, bedelsiz beklentisi artık fiyatlaniyor, mesele Kartonsan fiyatındami ege endüstri fiyatindami,Konya çimento fiyatindami bölünecek, inşallah günlükçülere fırsat kalmaz Al sat tavsiyesi değil kendi şahsi kanaatim ytd

7. İradesiz spek robotu jants a bağladı. O nereye giderse 3-4 lira aşağısını çalıştırıyor.

8. GUZEL bir gündü Maasallah diyelim..Alcar iyi gittikce sayfamız sessizliğe gömülüyor ...

Sayfa 4/345 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •