Sayfa 44/345 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Sizdemi festivalden geliyorsunuz,
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Merhaba ortaklar...Artik cok takip edemesem de toplu olarak yazılarınızı okuyorum...Değişen bisey yok yararlı paylaşım yapanlar fikir verenler ayni kisiler....SAGOLSUNLAR...digerleri de aynen... komediye devam...Ayni şeyleri düşünüyorum sayin hopese...Umarim gönlümüze göre olur...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Yok bn hic festivale filan gitmedim

3. Alcar i bedelsiz icin ilk aldığımda cocugum yeni doğmuştu,10yil oldu alcar bedelsizini hala alamadik...Simdi nasipse bir evladım daha olacak,umarim bu sefer alcar bni cok bekletmez...

4. 3-5 lotla burada ahkam kesen bremen mızıkacıları bir zamanlar aman dikkat alcarı dağıtıyorlar diyen komediye devam diyor. Bu lotlar şaşırtmacalı olabilir diyen buradan atıldıktan sonra değişik isimle burada cirit atıyor. 3000-5000 lot alacağım diyen simitçiler, ters indikatörcüler hepsi burada o zamanlar alcar 225 TL idi. Şimdi gelmiş kendi aralarında danışıklı paslaşmalarla ağır takılıyorlar ama yemezler. Bizden başka konuları da yok bu mızıkacıların acaba neden kim bunlar??? Yakında hepsi uçacak tam 10 yıldır biz buradayız aynı isimle yazı yazabiliyoruz bu bize yeter. Neyse biz gene rahat nakit ve vakdimizle sabırla çalı arkasında festival gününü sabırla beklemeye devam ediyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız.

5. Şubat4 hanım inşallah sağ salim bebeğinize kavuşursunuz. Yeni gelen nasibi ile gelir derler, hayırlısı olsun.

Bizim zengin, velinimet, üstat!!!, bilgili (müthiş teknik ve temel bilgi paylaşan) uzun yatan ara ara festivale gidiyo, bugünlerde ülkeye giriş yapmış, acaba dedim, sizdemi ona takılıp Rio ya gittiniz. Büyük aşklar büyük kavgalardan doğar derler ya
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Alcar i bedelsiz icin ilk aldığımda cocugum yeni doğmuştu,10yil oldu alcar bedelsizini hala alamadik...Simdi nasipse bir evladım daha olacak,umarim bu sefer alcar bni cok bekletmez...
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6. Özelden gönder mailini, o 3-5 lot diyerek aşağılamaya çalıştığın, portföyümün görüntüsünü atayım. Görürsün üçü beşi!
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    3-5 lotla burada ahkam kesen bremen mızıkacıları bir zamanlar aman dikkat alcarı dağıtıyorlar diyen komediye devam diyor. Bu lotlar şaşırtmacalı olabilir diyen buradan atıldıktan sonra değişik isimle burada cirit atıyor. 3000-5000 lot alacağım diyen simitçiler, ters indikatörcüler hepsi burada o zamanlar alcar 225 TL idi. Şimdi gelmiş kendi aralarında danışıklı paslaşmalarla ağır takılıyorlar ama yemezler. Bizden başka konuları da yok bu mızıkacıların acaba neden kim bunlar??? Yakında hepsi uçacak tam 10 yıldır biz buradayız aynı isimle yazı yazabiliyoruz bu bize yeter. Neyse biz gene rahat nakit ve vakdimizle sabırla çalı arkasında festival gününü sabırla beklemeye devam ediyoruz. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız.

7. JANTSA 658 ve ALCAR 540 At hırsızları kendi kagidiniza takılın Jantsa ya destek atmayın bırakın dar alanda kısa paslaşmalari

8. Eskilerin bir tabiri vardır, "güneş kar topluyor" derler. Bende "güneş alcar topluyor" diyorum.

Sayfa 44/345 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •