Sayfa 51/345 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Hâlâ hissedeyim, hâlâ beklentim var. Öncesini bilmem ama son bir buçuk aylık hareketlerini günlük takip eden biri olarak, maalesef en rezil ilk beş hissem arasına girdi. Hakkımızda hayırlısı. Cümleten kandiliniz mübarek olsun

2. En az 2--3 tavan yapması gerekir. (Speğin cibiliyetine kalmış) Genel kurul da genelde 2020 yılı değerlendirmesi, kar payı dağıtımı vs. gibi rutin konular görüşülür.

Şu ayrımı yapmak gerekir. Kayıtlı sermaye tavanını yükseltmek, sermaye arttırımı yapmak anlamına gelmez. Tavan 5 yıllık belirlenir, Sermaye arttırımı herhangi bir zamanda şirket yönetim kurulu kararı ile yapabilir. Şirket kayıtlı sermaye sisteminde ise. alcar şuan kayıtlı sermaye sisteminde değil ve şirketten biz ORTAKLARININ beklentisi kayıtlı sermaye sistemine geçmesi. Şirketinde iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2016 daki rezillikleri unutulmadı, unutulmayacak! (İnşallah bu rezilliklerini sermaye tavanını RAKİBİ DAIKIN IN SERMAYESİ OLARAK BELİRLEYEREK UNUTTURURLAR!)

Diğer türlü sermaye arttırımı için olağanüstü genel kurul yapılması gerekir.

4 saatlik grafik te fincan kulp oluşumu na doğru gidiliyor.(gibi) 4 saatlik kapanışta dipler yükselmeli...

Alıntı Originally Posted by Zalimin�keskin�dili Yazıyı Oku
    Hocam sizce genel kurul toplantisi bu ay yapilir mi? Bu arada genel kurul gundeminde sadece sermaye ile alakali gorusulmesine dair bir maddenin kapta yayinlanmasi sizcede pozitif tavan serisi yaptirmaya yetmez mi? Bu arada bugun gedik guzel hareket yapti ve trade yaparak para kazandi ve karsiliginda hisseyi 10₺ yukarida tuttu. Gedik almadan once 470-471 bandinda seyreden alcarimiz gedik trade sonrasi 480 kapanis yapti Buna da sukur diyorum, ytd saygilarimla.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim hocam, yaklasik 1-2 aydir sizi ve ozellikle uzuntarak denilen arkadasi takip ediyorum soyledikleriniz cok mantikli ve teknige dayali fakat anladigim kadariyla bazilari icerden bilgi alabiliyor. 2016’daki rezilliklerden hep bahsediyorsunuz hocam ne yapmislar 2016’da aydinlatma sanainiz var mi? Cok ama cok tesekkur ederim simdiden cevabiniz icin.ytd.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    En az 2--3 tavan yapması gerekir. (Speğin cibiliyetine kalmış) Genel kurul da genelde 2020 yılı değerlendirmesi, kar payı dağıtımı vs. gibi rutin konular görüşülür.

Şu ayrımı yapmak gerekir. Kayıtlı sermaye tavanını yükseltmek, sermaye arttırımı yapmak anlamına gelmez. Tavan 5 yıllık belirlenir, Sermaye arttırımı herhangi bir zamanda şirket yönetim kurulu kararı ile yapabilir. Şirket kayıtlı sermaye sisteminde ise. alcar şuan kayıtlı sermaye sisteminde değil ve şirketten biz ORTAKLARININ beklentisi kayıtlı sermaye sistemine geçmesi. Şirketinde iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. 2016 daki rezillikleri unutulmadı, unutulmayacak! (İnşallah bu rezilliklerini sermaye tavanını RAKİBİ DAIKIN IN SERMAYESİ OLARAK BELİRLEYEREK UNUTTURURLAR!)

Diğer türlü sermaye arttırımı için olağanüstü genel kurul yapılması gerekir.

4 saatlik grafik te fincan kulp oluşumu na doğru gidiliyor.(gibi) 4 saatlik kapanışta dipler yükselmeli...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

4. Bu sene Şirket ya karar alacak sermaye artıracak ve bedelsiz açıklayacak yoksa bu At hırsızlarınin keyfine kalacak yapmazlarsa şaibe altında kalacaklar.9 yıldır bilançolar iyi gelsede bı cacık olmadı.Kimse demesin 60 tl den 560 TL gitti.f/k şu oldu p/d değeri şu daha ne olsun.9 yıldır edilen kârlar fiyatlanmadi.gerçek değeri ne olacak,bı Kartonsan mi yoksa bı ege endüstri mi olacak yada At hırsızları elinde tahterevalli olacak .Şirket uyuma artik bu sene o sene yoksa batın gidin

5. Önceden paylaştığım bilgi;

2016 da şirket kayıtlı sermaye tavanını 2021 e uzatmak istemiş, spk da siz bizimle dalgamı geçiyonuz demiş.zaten sermayen ile kayıtlı sermaye tavanın aynı. Neyin uzatması deyince şirket talebi geri çekmiş, sonrasında da başka bir talepte bulunmamıştır. Yani şirket şuan kayıtlı sermaye sisteminde değil, sermaye arttırımını, ya yıllık genel kurulda ya da yıl içinde herhangi bir zamanda önceden bilgi vererek olağanüstü genel kurul kararı alır ise orada arttırabilir. Yönetim kurulunun şuan için sermaye arttırımı yapması söz konusu değil. Kayıtlı sermaye tavanı 10.800.000 tl şuanki sermayesi 10.800.000 tl dir.

Kurumsal bir şirketin böyle bir hata yapması! İnandırıcı değil!!!

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/573355

Alıntı Originally Posted by Zalimin�keskin�dili Yazıyı Oku
    Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ederim hocam, yaklasik 1-2 aydir sizi ve ozellikle uzuntarak denilen arkadasi takip ediyorum soyledikleriniz cok mantikli ve teknige dayali fakat anladigim kadariyla bazilari icerden bilgi alabiliyor. 2016�daki rezilliklerden hep bahsediyorsunuz hocam ne yapmislar 2016�da aydinlatma sanainiz var mi? Cok ama cok tesekkur ederim simdiden cevabiniz icin.ytd.
    Son düzenleme : O'Sullivan; 18-02-2021 saat: 21:44.

6. Bunların 10 yildir yaptıkları roman gibi... arsivler duruyor...ne hikayeler bitti ne ocaklar söndü ne ustalar gitti...Tekkeyi bekleyen çorbayı içer,yok herkes satiyorsa alim yeridir ...Yok temettusu yüksektir yok arsası yok bedelsizi geldi geliyor derken gecen ömür oldu...Cok şeyi hic etti inşallah sabrın sonu selamettir sözünü haklı çıkarır...Tum ortaklara slmlar kandiliniz mübarek olsun...

7. SPK düşük kayıtlı sermaye ile yıllarca müsaade etmemeli bu duruma yıllarca fiili dolaşım lot sayısı düşük,halka açıklık yüzde 5 ler olmamalı bakkal dükkanı kâr ile nereye kadar koca şirketler devam eder genel kurullarin karari bekleyecekse yönetim kurulu hiç karar almaz çoğunluk istediği gibi oynar Türk ticaret kanunu amir hükümler olmalı bu sene olmazsa hangi sene olacak

8. Hocam tekrar tesekkur ederim aydinlattiginiz icin, bu yil sirketler icin bedelli ve bedelsiz yili oldu, adi sani duyulmamis sirketler bile bunu yapti, gecen gun avgyo denilen tirt sirket bile bedelsiz verdi. Ben bu yil cok yakin zamanda bu konu ile alakali birseyler olacagina inaniyorum umarim umutlarimiz gercegi yasamakta gecikmez. Saygilarimla.

Bu arada yatirim tavsiyesi degildir.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Önceden paylaştığım bilgi;

2016 da şirket kayıtlı sermaye tavanını 2021 e uzatmak istemiş, spk da siz bizimle dalgamı geçiyonuz demiş.zaten sermayen ile kayıtlı sermaye tavanın aynı. Neyin uzatması deyince şirket talebi geri çekmiş, sonrasında da başka bir talepte bulunmamıştır. Yani şirket şuan kayıtlı sermaye sisteminde değil, sermaye arttırımını, ya yıllık genel kurulda ya da yıl içinde herhangi bir zamanda önceden bilgi vererek olağanüstü genel kurul kararı alır ise orada arttırabilir. Yönetim kurulunun şuan için sermaye arttırımı yapması söz konusu değil. Kayıtlı sermaye tavanı 10.800.000 tl şuanki sermayesi 10.800.000 tl dir.

Kurumsal bir şirketin böyle bir hata yapması! İnandırıcı değil!!!

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/573355

Sayfa 51/345 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •