Sayfa 54/345 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Yazim alintilanip silinmiş.. Yazilani göremedim...Keske silmeseydiniz

2. Kendisi silmiştir. Uzun yatan sa...
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Yazim alintilanip silinmiş.. Yazilani göremedim...Keske silmeseydiniz
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Screenshot_23.jpg
    Açık ara sonuncu kim...
    Yazıklar olsun Alcar.

4. Acaba az temettu verip yüksek bedelsiz mi verecek diyeceğim? BUNLAR oyle şeyler yapmaz ki?

5. Evet o zaten
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Kendisi silmiştir. Uzun yatan sa...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6. Bryat ın 2 tavanını nötr geçip, düşüşünü yansıtan operasyon evladı. Gelmiş ve geçmişinizi......

7. Bu yahudi tohumundan beklemiyorum...
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Acaba az temettu verip yüksek bedelsiz mi verecek diyeceğim? BUNLAR oyle şeyler yapmaz ki?

8.  Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Her yorumumuza acımasızca saldırılar varken değişik komplo teorileri üretilerek suçlanırken hayal dünyasında yaşayan insanların kafasında kurguladığı saçma sapan fikirlere muhatap olurken cevap bile vermekten hicap duyduğumuz küfür, hakaret ve iftira dolu hakkımızda yorumlar yapılırken ne yapmamızı önerirsin sayın g-u-y bak sen bile nerenden anlıyorsun gene asılsız suçlamalar ne diyelim bilemedik işte bu yüzden ara veriyoruz hepsi bu burası artık sizin rahat rahat yazın inşallah derdimiz anlaşılmıştır... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Arkadaşlar doğru tespit etmiş. Uzun yatırımcı nickli kişinin kimliği açığa çıktı. Speğin buradaki algı elemanı. Bu net...
     Alıntı Originally Posted by g-u-y Yazıyı Oku
    Lütfen yanlış anlamayın tüm yazılarınızı okudum, yorumdan kastınız müthiş, testere, piston vs.mi?Yararlı tek bir paylaşımınızı göremedim. (Teknik-Temel) Piston muhabbetini teknik (sanayiden) sayıyorsanız bilemem.

Üşenmedim akşamdan beri geçmiş forumlar dahil yüzlerce sayfa okudum. Burada yazan hiçbir kimse direkt size küfür, hakaret vs.etmemiş. O söylediklerinizi yazanlar 10+ yıldır kendilerine azap çektiren spek ve adamlarına ithaf etmişler. Bunu üzerinize alınma sebebinizi açıklamadığınız sürece sizde zan altında kalırsınız. Speğe küfür ve hakaret yüzünden birçok kişiyi forum yönetimine şikayet ederek attırdığınız da gün gibi aşikar.

Hissenin çıkış ve düşüşlerini gün gün inceleğimde arkadaşların tespitlerinin doğru olduğu kanaati oluştu bende. Rakamlar yalan söylemez!!! Hisse düşüşe geçmeden önce kaybolup, çıkışa geçtiğinde piyasaya çıkmışsınız. İçeriden bilgi almadan bu zamanlamayı kimse yapamaz...

Eğer bugün buradan gidiyorum, mayıs 2021 de döneceğim dedikten sonra hisse fiyatı aşağı sarar ise, bunun altında herkes başka şey arar. Önceki yazılarınızdan etkilenip (yolumuz uzun, festival,4 şerit vs.) yüksek maliyetlenenlerden korkmalısınız...Burada hisse pazarladığınız netleşir ve sonu mokoko olur!
     Alıntı Originally Posted by Zalimin�keskin�dili Yazıyı Oku
    Sayin uzun yaPrak yazilarinizda ky yandasi olmadiginiz asikar, bu kadar insanin algi mekanizmasi ile oynamak yerine sakince ertesi is gununde alacagimiz karlari sessiz bir sekilde izlemeniz yerli olacaktir. Saygilar..
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Cibiliyetsizlikte sınır tanımıyorlar. Uzun yatan boşuna kaybolmadı!

Sayfa 54/345 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •