Sayfa 55/346 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Aynen haklisiniz ama pis olan hareketleri iyice pislesti.....Netas bedelsuzde vardım o da tam umutları tüketti temettu haberi geldi sonra mart gibiydi sanirim pat bedelsiz.....Ben bu 4lu rakamlara yaklasr bedelsiz verir diye hayal etmiştim ama sanirim rüyamda bile göremem....Zaten birçok şirket bi anda bedelsiz vermeye kalkarsa o da cazibesini yitirir gibi geliyor...ALLAH sonunu hayr etsin inşallah...MAYIS da nolcak bakwlim?
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bu yahudi tohumundan beklemiyorum...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Mayıs ı uzun yatan biliyor!
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Aynen haklisiniz ama pis olan hareketleri iyice pislesti.....Netas bedelsuzde vardım o da tam umutları tüketti temettu haberi geldi sonra mart gibiydi sanirim pat bedelsiz.....Ben bu 4lu rakamlara yaklasr bedelsiz verir diye hayal etmiştim ama sanirim rüyamda bile göremem....Zaten birçok şirket bi anda bedelsiz vermeye kalkarsa o da cazibesini yitirir gibi geliyor...ALLAH sonunu hayr etsin inşallah...MAYIS da nolcak bakwlim?
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Uzun abi Mayıs dedi acaba bu At hırsızları ve Şirket abileri 1 Nisan şakası yaparmı acaba nedir kayıtlı sermaye mi bedelsiz mi yoksa bilmecemi bir başka 9 yıl çile bülbülüm yada millet alın kağıdinizi kendiniz çalın kendiniz oynayın dermi At hırsızları ve avanesine

4. Alcar 430
    Bryat 493.5
    Jants 552

Acaba neden uzun yatırımcı? Arkası mayıs 2021 demi? Mesajı vermiş. Tradeyi kaçırdık...(mayıs 2021)
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Alcar : 509
    Bryat : 498 acaba neden? Arkası yarın ...
    Fiyatları bile doğru değil sebebi Şubat olmasın

5. Son 2 haftadr nerdeyse 2 kez yesil kapatti brutten çıktığından beri toparlanamadi..sanal alemdeki popülaritesi ni hizla kaybediyor...sayfada kimse de heves,istek kalmadı...Neyi amaçlıyor?Böyle bir zihniyeti olan sirkete kim ortak olur?

6. Alarko kombi, gerçek uzun, gerçek yatan. Vebal altında kaldı. Yazık.

Al demem, sat demem tavsiye etmem

7. Bir avuç toprak için bunca fırıldak. Sevgili hemde çok sevgili alcar yönetimi hiç yakışmadı. Hiç.

8. 2016 daki ayıplarını!!! düzeltme şansını ısrarla tepiyor şirket. İnsanları üç beş ş.size daha ne kadar peşkeş çekeceksiniz eyyyy alarko şirketler grubu, holdingi. Dünya markası ortaklığınız carrier var toshiba var, dolaşımda sadece 1.575.000 lotunuz var. Lakin iş tuttuğunuz spek adam değil, bu kadar nettttt....
     Alıntı Originally Posted by greenpeca Yazıyı Oku
    Bir avuç toprak için bunca fırıldak. Sevgili hemde çok sevgili alcar yönetimi hiç yakışmadı. Hiç.

Sayfa 55/346 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •