Sayfa 59/346 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Genel kurul gundem maddesine eklerler mi bilmiyorum açıkçası bn sonradan ansizin bekliyorum...Nasip...ins...guzel bir zamanda gelir..
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Şirketten şöyle bir haber gelirmiki (sanmıyorum, sadece hayal), 19 marttaki genel kurulda gündem konularına ilave kayıtlı sermaye tavanı arttırımı maddesi!

Bu arada uzun yatan h.ysiyetlisi!! speğin paralı algıcı uşağı sorum sana;

Alcar 438 TL
    Bryat 540.10 TL
    Jants 543.50 TL

Acaba neden?

Cevabın var mı? Yoksa kuyruğunu bi tarafına kıstırıp susacakmısın?

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Ansızın olması için şirketin kayıtlı sermaye sisteminde olması gerekli. Onun içinde kayıtlı sermaye tavanını yükseltmesi ve genel kurul yada olağanüstü genel kurulda onaylanması gerekli. O nedenle diyorum ek bir madde ile kayıtlı sermaye tavanını yükseltmesi gerekli diye.

Ama Alarko şirketi de benim gözümde artık zan altında. Speğin emrinde...2016 daki rezillikte belli idi. Bizde hala medet umuyoruz. Spk kayıtlı sermaye tavanını yükseltmek için para istemiyor diye yazıyorum, para istiyorsa aramızda toplaşıp biz karşılayalım!!!!
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Genel kurul gundem maddesine eklerler mi bilmiyorum açıkçası bn sonradan ansizin bekliyorum...Nasip...ins...guzel bir zamanda gelir..
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Aslinda kastettiğim olağanüstü genel kurul kararı idi.Netas da oyle olmustu once temettu haberi geldi sonra genel kurul toplantısı onda da bisey cikmadi sonrasında olağanüstü kurul ve kayıtlı sermaye tavanı artışı oldu yanlis hatırlamıyorsam...Bu da once temettu verdi (beklenmedik bi zamanda) simdi önünde genel kurul sanki genel kuruldan sonraya kalır gibi...Tabi her dediğinize katılıyorum bnm gözümde de alcar yönetimi fiyasko

4. Bedelsiz olmama ihtimalini görmüyorum, bunca senelik emekten sonra son bir senede gelinen yol boşa gidemez. YTD.

5. Biz de hem fikiriz olacagi konusunda sadece zamanı genel kurul mu sonrasi mi konusunda tahmin yürütüyorduK...haa olacak olmali diyoruz ama geçmişte ne emekleri cop etti ne dolaplar cevirdi simdi tekrar yapar mi ?kesinlikle yapmaz dürüst guvenilir yönetim diyemem

6. Alcarrier yönetimi bu sene bedelsiz açıkladı açıkladı bı daha bı cacık olmaz Bu At hırsızları kaç yıl kağıda baskı yaptı ancak bu sene 120 TL den 560! TL ye bedelsiz hikayesi olur diye gitti.onlarda katalizör oldu.Bryat, Otokar, Jantsa, Kartonsan,Ateks hep bedelsiz olacak diye gitti.Bu At hırsızlarınin maliyeti arttı kağıdı 300 altına salmada göze alamadılar, şimdi ne olur ya Konya çimento ya ege endüstri fiyatına ulaşacak ya bu vizyonsuz Şirket sahipleri ve At hırsızları elinde tahterevalli şeklinde 400-500 arası takılacak lar .Al sat tavsiyesi değil sadece kendi görüşüm

7. Ekürikeri; (düşük sermaye harici hiçbir ortaklıkları yok)

bryat speği dolaşımda 9.400 bin lotu olan kağıda 673 rakamını gösterdi,

jants speği dolaşımda 1.800 bin lotu olan kağıda 663 rakamını gösterdi

bizim adi operasyon evladı spek 1.575 bin lotlu kağıda ancak 566 gösterebildi. Senin cibiliyetini s....

aynı lotlu Konya (onu hiiiç saymıyorum) 1.800 TL yi gördü. Operasyon çocuğu ünvanını fazlası ile hak ediyor değil mi? uzun ya(P)rak. denen speğin kölesi...

Senin çulsuzluğunu cümle aleme duyurmayı kendime vazife edindim. Çirkef hırsızlar.

8. Bu günkü hareket 420-440 hareketi trade hareketi At hırsızları bu dilden anlıyor aşağıdan al 15-20 kademe yukardan sat Bu Çapsız şirket sahipleri genel kurulda kayıtlı sermaye artırımı yapmazsanız bedelsiz olmazsa kim niye alsın kağıdinizi yıllarca kağıdı tutanlar duman oldu.Şirket sahipleri Bu At hırsızları nin insafına bıraktınız.

Sayfa 59/346 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •