Sayfa 62/345 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Şu büyük oyunu bozalım artık, seviye kaybedince yukarı çıkamazken, yükselir yükselmez geri çekiyorlar.

2. Eski forum şirket ve speğin kalitesini görün. Tek tek okuyun...Benide şikayet eder bu uzun arkadaş şimdi. Pislikleri ortaya dökülüyor diye. 3 şerit muhabbeti, şirketin kötü niyeti vs.açık ve net...

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=34

3. Süzme deyince birileri üzerine alınıyor. 1 ay önce jants = alcar dı. Şuan Jants=562 Alcar=420 .....Hiiiç kızmayacaksın. İnsanların her türlü k frü bu speğe müstehak... Trade peşinde. Verdiği malları aşağıdan geri istiyor hırsız spek.

4. Tahtadaki ekip aşırı ahlaksız. Yuh..

5. Yakında bedelsiz açıklandığında göreceğiz bu çapsızları. 500-600-700 olunca.

6. Alarko yönetimi. Aşağıda invest ten bir yatırımcı görüşünü alıntıladım. Bu spekin şirketinizi madara etmesine daha ne kadar dayanacaksınız! Yoksa o ekiple birliktemisinşz? Sizin medya takip biriminiz yok mu? Bu kadar mı acizsiniz? Bu hırsız spek grubuna ne zaman dur diyeceksiniz? Hissenize sahip çıkmayı düşünüyormusunuz?

"""Jants alcara bossnma davasi acmis sebrbide , alcar otkar la kacak ilisgi icindelermis, otkar verdigi ifadeye gore de biryat la da kiristiriyormus, nasil bir alcarsin , kimin pesinden gidiceni de sasirdi, dallas dizisindeki lusi gibisin mk yuru artik yuru )) """

7. Anlayamadım , aynı kaba işeyen çapsızlar dan mı bahsediyorsunuz. Komik, bedelsiz verirse ha çok komik festival ci müthiş insan görünümlü vaşak tabi ki senden benden önce öğrenmiş olacak.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabırla izliyorum...

Sayfa 62/345 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •