Sayfa 95/345 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Başka kağıda geçtim. Orada %100 aldım şuan. Ben trader im, pazarlamacı değil. Her çiçekten bal alırım. Teknik olgunlaşınca elbet geri gelirim. 1.575 bin lotlu hisse. Tahtada adam gibi bir ekip olsa (madam gibi bir ekip var) kağıdı buralarda süründürmez.

Size ithafen Q'sullivan ın bir iddiası vardı. Sadece burada görevli olduğunuzu yazmıştı. Maçanız yiyorsa Profilinizi bir açın da herkes nerede görevli olduğunuzu görsün. Arkadaş haklı mı değil mi görelim.

Yol çoook uzun muş muş da, aman sevsinler, yesinler....Farkındamısınız bilmiyorum ama burada insanları kandırarak paralarını alıyorsunuz. Geceleri rahat uyuyormusunuz?

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    400 üzeri çıktığına göre sen ekipten misin at hırsızı mısın içeriden haber mi aldın niye sattın niye buralarda geziyorsun aklına birşey gelmesin ne yaptığın alman satman bizi ilgilendirmez güle güle harca paranı biz kimseye sizler gibi iftira atmaz hakaret etmeyiz 400 üzeri çıktım diyince o meşhur laflarınızı size hatırlatalım dedik...

Hisse her gün düşüyor olacak şey değil
    Ya da çok primli
    Acaba hangisi

Bu Peker olayı borsayı aşağı çekecek gibi
    Ytd

4. Elinizde hisse yok. (kendi beyanınız) Buradaki yatırımcıları düşünüyorsunuz? Çok hayırseversiniz! Honky-hakan60100=uzun yat....
     Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bu Peker olayı borsayı aşağı çekecek gibi
    Ytd
     Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Hisse her gün düşüyor olacak şey değil
    Ya da çok primli
    Acaba hangisi

5. Erken seçim olmaz iktidar şu andaki
    ekonomik ve siyasi durum aleyhine belki 2022 Kasıminda olur, Borsanın düşmesi panik satışları yükselmeyince hadi düşelim Dünya da Borsalar iyi, Alarkocarrier gelince At hırsızları hâlâ al gülüm ver gülüm modunda

6. <bi süre önce bu tahta sahipsiz oyuncu yok deyince bana hadi ordan diyen oldu. Buyrun bakın tahtaya neden aşağıya geliyor? Bank of satıyor. Oyuncu Bank of tan mı oynuyor? Oyuncu neden tahtanın düşmesini istesin ki? Baksana Ceoem tahta sahipli SASA sahipli TRİLAÇ sahipli . örnek olarak 1000 adet hissesi olsa 500.000 görmek yerine portföyünde 300.000 görmek mutlu mu eder kendisini? Kağıt neden mi düşüyor? kağıdın maliyeti aşağıda olanlar kağıdın gitmeyeceğine inandığı için satıyor. kağıdı yüksekten alanlar daha fazla zarar etmemek için satıyor. Şirket kağıdı buradan almaktansa daha düşük fiyata almayı düşünür. Bence tabiii. Alcar temettü kağıdı hiç olmadı ki. verdiği temettü para mı? Siz temettü yatırımcısı olsanız TTRAk veya diğer temettü kağıtlarını mı alırsınız ALCAR mı alırsınız? evet benden de alcar var kötülemek için yazmıyorum ama sahipsiz kaldı. Ben size bişey diyeyim mi? Şirket gitmesini istemedikten sonra bu gitmeyecek gibi. Kusura bakmayın bu benim nacizane fikrim. İnşallah kazanırız hep beraber.

7. Kağıdın sahipli olup olmadığını derinlikli izleyen görür. Tek tek lot sayılıyor. Tahta sahipsiz değil hiçbir zaman da olmadı. Genelde robotik işlemler var. 500 üzeri verilenlerin iadesi bekleniyor. Buralar olabilir, daha aşağılarda olabilir.

8. At hırsızları 1 Lotu dahi takip ediyor.500 ve 400 üzeri alanlar helal olsun satmadılar zaten 200 dusurememelerinin nedeni yeni gelen bütün kağıtlarda yüksekten alan yatırımci kitlesi bekliyor artık eskisi gibi satmıyor lar artık istedikleri kadar kağıtları baskilasinlar At hırsızları kendileri satıp almak modunda Alarkocarrier bedelsiz hikayesi 1 yıl 2 yıl sursede mutlaka olacaktır bilinmeyen 500 ,1000 veya 1.500 demi olacak al sat tut tavsiyesi değildir ytd

Sayfa 95/345 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •