Sayfa 6/341 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2727 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Şu spek tayfasını da övmeye gelmiyo. Bi tarafları kalkıyo.

2. Bir ben varım sanırım topic te. Kendi kendime yazıp fikir yürütüyorum. Ama bu hareketler bir haber sancısı gibi. İnşallah yanılmam. 554 den 507 ye oradan 538 e....Tahtadaki güçlü el de işin .okunu çıkarıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Burası borsa opel korsa oldu. Herkes e her fiyattan alım satım şansı veriyor spek paşa.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. At hırsızları artık günlükçüleri istemiyor 560 gösterdi ,520 çekti burdan buyrun diyorlar,son yarım saatte az bir satışla düşürdüler, hevesleri bedelsiz haberinde

5. Brüt hayırlı olsun. 1 ay. Bu kadar volaliteyi boşuna yapmadı at hırsızı

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/902205

6. Bn de var bir karın ağrısı, kapa haber filan derken d bedelsiz hayali kurmustum hic brut düşünmemiştim...1 ay da cok ya...o yuzden mi son dakika satis yedi?
    ..

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Günlükçülerden kurtulmak için brüte aldırdılarHayırlısı bakalım, ne halt yiyecekler.
     Alıntı Originally Posted by Kakavan Yazıyı Oku
    At hırsızları artık günlükçüleri istemiyor 560 gösterdi ,520 çekti burdan buyrun diyorlar,son yarım saatte az bir satışla düşürdüler, hevesleri bedelsiz haberinde

8. Brüt takas bryat hareketi. 15 gün!
    09.12.2020 brüt başlangıç fiyat 250 TL
    24.12.2020 brüt bitiş bryat fiyat 673 TL

Yalnız her kağıt aynı olacak diye bir durum yok. Eski yazılardan okuduğum, edindiğim bilgi, speğin kansız, karakterinde sorun olduğu bilgisi var. Fakat ben grubun güçlü olduğuna inanıyorum.(Bugün canlı yaşadım).Sn.kasvet' higuita ve Rehaver speğin geçmişini bize irdelemiş. Temkinli olmakta fayda var. Sanırım rehavet 550 TL de satar giderim demişti. Birileri yine şikayet etti, atıldı muhtemelen, yoksa yazmadan duramaz dı.

Brüt kötü değil bence, çaycı, çorbacı tahtada olamaz.

İstese şu 1 ayda konya=alcar olur. Zamanında alcar=egeen olduğu gibi!

Yatırım tavsiyesi, al/sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 6/341 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •