Sayfa 185/345 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Hareketler sertleşiyor

2. Günlükte 290.50 ve üzeri olmalıyız akşama tekrar hareketlenecek mi bakalım yukarı iğne atması olumlu
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Kır şu 290 artık
    Kır şu 300 ü artık
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.😂

4. Sayın moderatör

Bir eleştiride size yapmak istiyorum

yazmayacaktım fakat kendimi bu kon uda sorumlu hissedttim

aşağı yukarı 11 yıldır ALCAR forumundayım bir kaç tahtada da yazmaktayım burda insanlar öğrendikleri bilgileri paylaşıyorlar fikir alış verişi yapıyorlar tartışıyorlar doğru yada yanlış bir fikre varıyorlar tartışma oluyorsa da karşılıklı saygı ölçüsünde tatlıya bağlanıyor 11 yıldır gördüğüm bu
    Fakat yukarıdaki uzun yatırımcı nikli kişinin yıllardır bu topikte tekrarlı söyleminin içinde ne tür bir bilgi olduğunu ben çözemedim
    sürekli insanlara sataşmakta ve fikirlerine karşı alaycı bir tutum sergilemekte ve acaba bu tahta ile ilgili kaç kez bir bilgi veri yada noıt paylaşmış acaba bu kişi ile ilgili de size bir kaç kez şikayet dilekleri mi lettim

fakat şunu belirtmek isterim ki bu ve bunun gibi akılda olan kişiler bu foruma zarar vermekte ve sonunda forumda bu ve bunun gibi akılda olan kişilere kalacak

saygılarımı sunarım

5.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Günlükte 290.50 ve üzeri olmalıyız akşama tekrar hareketlenecek mi bakalım yukarı iğne atması olumlu
    Ytd
    290.50 ve üzeri olmadı yukarı da iğne atmadı bunu olumsuz mu algılamamız lazım var mı bir açıklamanız.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6. Sığ tahta,tahtacı bir kaç lotla yükseltiyor düşürüyor,560 TL den hisse buralara düşmüş,daha ne kadar düşecek ki,tahtacı biktirina kadar bekleyip milletten kağıdı alıp öylemi hareket edecek,bunu ege gubrede yaşadım,sabır başka çare yok sabır.

7. Ne guzel ifade etmişsiniz sayin Eliot,
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Sayın moderatör

aşağı yukarı 11 yıldır ALCAR forumundayım bir kaç tahtada da yazmaktayım burda insanlar öğrendikleri bilgileri paylaşıyorlar fikir alış verişi yapıyorlar tartışıyorlar doğru yada yanlış bir fikre varıyorlar tartışma oluyorsa da karşılıklı saygı ölçüsünde tatlıya bağlanıyor 11 yıldır gördüğüm bu
    Fakat yukarıdaki uzun yatırımcı nikli kişinin yıllardır bu topikte tekrarlı söyleminin içinde ne tür bir bilgi olduğunu ben çözemedim
    sürekli insanlara sataşmakta ve fikirlerine karşı alaycı bir tutum sergilemekte ve acaba bu tahta ile ilgili kaç kez bir bilgi veri yada noıt paylaşmış acaba bu kişi ile ilgili de size bir kaç kez şikayet dilekleri mi lettim

fakat şunu belirtmek isterim ki bu ve bunun gibi akılda olan kişiler bu foruma zarar vermekte ve sonunda forumda bu ve bunun gibi akılda olan kişilere kalacak

saygılarımı sunarım
    Bn de kac kez sikayet ettim, bizim yazilarimiz silinirken ,bu şahsın alaycı,bos,tekrar yazıları 11 yildr sahnede,utanma da yok,giderim der gitmez,bıktık artık huzur kalmadi

8. Sonunda küfrettirip cezayı aldırıyor bana...Cezamız bitti, döndük!!!
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Sayın moderatör

saygılarımı sunarım
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Sayfa 185/345 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •