Sayfa 147/345 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Bu kağıda önce oyuncu lazım. DOBUR hissesinin ne beklentisi vardı uçtu gitti? İNTEM?UZERB? hiç. ALCAR en azından beklentisi olan bir hisse özellikle bedelsizi. birileri fark edip oyuna dahil olacaklar. citi boşna almıyor hisseyi. enazından ben öyle bakıyorum. İnş. kazanırınız. ama bu kağıdın şuan için en az 1000 tl olması lazımdı.

2.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Hayırdır ne soracaktınız Burada kadrolu personelleri var, uzunnnnn Yaprak, cevap verebilir kendileri size. Tasmasının bağlı olduğu ekip direkt bağlantılı.. Kendileri susuz çeşmeye suya gitti, yakında türer burada..

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    sn. O'Sullivan bir tuaflık var ne mail nede telefon ıle cvp alamadım fırmadan .kasıtlı yapılıyor gıbı geldı bana o yuzden burda sordum maıl yada tel de ıletısım kuran normal yatırımcı varmı dıye? kanunen cvp vermek zorundalar .

3. İnstagram da yorumları silen firmadan bahsediyorsunuz. İşlerine gelmedi mi kör sağır ve dilsiz olurlar. İşin tam göbeğindeler. Kendilerine inanan, kendilerine ORTAK OLAN insanları çarpan ş.sizler e sesleri çıkmaz...Olmasalar bakkal dükkanı sermayesinde ISRAR ETMEZLER!!!

Cimer den firmaya hiçbir şekilde ulaşamadığınızı yazın, firma size ulaşır, Mike mike...Ama 2 ay mı olur 3 ay mı meçhul...Sonuçta da serbest piyasa koşulları, kem, küm, ama, falan, lakin,vs.vs.vs....der ve konuyu kapatırlar...
     Alıntı Originally Posted by centil_ist Yazıyı Oku
    sn. O'Sullivan bir tuaflık var ne mail nede telefon ıle cvp alamadım fırmadan .kasıtlı yapılıyor gıbı geldı bana o yuzden burda sordum maıl yada tel de ıletısım kuran normal yatırımcı varmı dıye? kanunen cvp vermek zorundalar .
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 13-01-2022 saat: 12:09.

4. Petrokent gibi bir firma 7.999 rakamını gördü ya pes diyorum.

Bunun zübük tahtacısına ne söylesek çok az...hala 2xx lü rakamlarda tutmakta ısrar ediyor...

5. 23 e bölünmüş pkent, bölünmüş hali 350 TL ve tavan. Bizim sümsük spek 280 lerde salağa yatıyor, Allahsız kitapsız...

4 haneli rakamlara (konya, bfren,doco,egeen yanına) gidinceye kadar spek ve emeği geçen herkesin 7 sülalesine düz gitmeye devam edeceğim. (4 hanelerde işlemler başlayıp devam ettikten sonra burada speğe kötü yazan ş.sizdir) Speğin Tasmalısına duyrulur. Git önce paçalarını yala sahiplerinin, sonra bir zahmet yazdıklarımı iletiver Allahsız kitapsız, haysiyet problemlilere...
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Petrokent gibi bir firma 7.999 rakamını gördü ya pes diyorum.

Bunun zübük tahtacısına ne söylesek çok az...hala 2xx lü rakamlarda tutmakta ısrar ediyor...

Son düzenleme : O'Sullivan; 14-01-2022 saat: 13:29.

6. Bulunduğu yeri hak etmeyen bir hisse.

7. Kalitesiz spek, umursamaz yönetim. Toshiba ve carrier markaları mındar ediliyor malesef, yazık....

Arkadaş bi geliştirin kendinizi, açılın, iş çeşitlendirmesi yapın, ürün gammını çeşitlendirin, arge ye yatırım yapın....Ortaklarınızı bilgilendirin, şeffaf olun...Arçeliği örnek alın, bosch u örnek alın, siemens i örnek alın. Küresel düşünün!!!! Bosch ev aletleti imkb de kottan çıkmadan önce 110 lu rakamlarda işlem görüyordu, şirket 160 küsurdan geri alım açıkladı. Benim şirketim o kadar ucuz değil diyen nadide bir şirket. İşte yatırımcısına, MARKASINA sahip çıkan şirket budur. Sahibi gibi adam gibi şirket. İnsanların güvenini kaybetmektense paramı kaybederim diyen kalite li şirket!!!!

Yıl 2003 sermaye 10.800.000TL yıl 2022 sermaye 10.800.000 TL kayıtlı sermaye tavanını bile güncellemekten imtina eden bir yönetim. Tahtadaki haysiyetsiz Ekip 400-500 civarı dağıttığı bir kısım malı hala toplayamadı. Hisse fiyatı yükselir diye Kayıtlı sermaye tavanını bile yükseltmiyor şirket yönetimi.. Çünkü aşırı sığ bir tahta, tek tek lot sayıldığına şüphem yok.

Verin bu şirketi bana 3 yılda 5 e katlayayım. O kadar da iddialıyım. Bunlar ne yapıyor? Kendi küçük dünyalarında, ortaklarını üç beş ş.siz çapulcu spekülatör ekibine, hem şirketi mındar ettiriyorlar, hem de kendileri ne güvenip ortak olan yatırımcıları yıllardır üzüyorlar. Para kaybetmelerine sebep oluyorlar, Ayıptır!!

Siz borsa ya değil, işinize odaklanın, büyümeye odaklanın, arttırın sermayenizi, hisse derinliğini, artık yeter...Size güvenip şirketinize ortak olan binlerce yatırımcıyı bu adi karaktersiz, beş para etmez hırsızlara (spek ve çapsız ekibine) yem etmeyin!!! Paralarını çaldırtmayın...

Bu sadece benim görüşüm değil, çevrem ve sosyal medya da da herkesin düşüncesi bu. Beğensenizde, beğenmesenizde malesef bu...

DAHA FAZLA MARKA DEĞERİNİ DÜŞÜRME GÖZÜMÜZDE ALARKO CARRİER....İNSTAGRAMDA YORUMLARI SİLMEK İLE OLMUYOR BU İŞLER.

Alıntı Originally Posted by yumkday Yazıyı Oku
    Bulunduğu yeri hak etmeyen bir hisse.
    Son düzenleme : O'Sullivan; 14-01-2022 saat: 23:45.

8. Bu uyuz kagit adamı derviş eder ,sabir küpü olduk,11.yilin içindeyiz.. Alip satmadık,bırakıp gitmedik,yetti artık yaa

Sayfa 147/345 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •