Sayfa 157/345 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Spek ş.sizi, endeks düşerken ki hassasiyeti, çıkarkende bekliyoruz diyecem ama o karakter nerde operasyon evlatlarında....Şirket zaten bildiğimiz gibi, sorgulamaya başladım, acaba siz halka ne diye açıldınız? Küçük ortaklar ile İşiniz bitince, spek size ne vadetti. 19 yıldır kayıtlı sermaye tavanı ve sermayeyi artırmayın diye emir mi aldınız??? İnsanları bu speğe kurban etmekte niye hala ısrarcısınız????? Arttır hisse derinliğini, bu hırsızları şirketinden def et, yeter artık....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Selâm olsun PETRO KENT in speğine ve şirket yönetimine , helal olsun ALCAR yönetimi ve At hırsızlarınin beynine tâbi beyin varsa bunlarda niyetlerini zaten öğrendik

3. ALLAH bize de petrokent spegi gibi birini nasip eder ins çektiklerimize kefaret....

4. Şirket değerlemesi yapmak patronların işine gelmiyor genelde. Çünkü değerleme yapılınca devlete ödenecek vergi yükseliyor. Genellikle GYO lar değerleme yapıyorlar yıllık olarak pd ve fk olarak olumlu yani ucuz duruma getirdiği için kağıtlar uçuyor. Değerleme yapılsa ALCAR çok ucuz kalır. Kanımca.

5. Bunlar radyatör üretim ekipmanlarını Sanica ya sattı. Bilançoda 3.4 milyon olarak gorunuyor. Oradaki ibarede toplam defter degerinin yüzde 0.4 olduğu yazılmış. Buna göre defter degeri 850 milyona denk geliyor. Normalde olması gereken piyasa değeri 5.37 milyar olması gerekiyor. Su anda 3 milyara yakin.
    Satış bedeli ise 2.655 milyon dolar.. buna göre ise olması gereken değer 60 milyar civarı..
    Guncelleyin GYO kar gibi gitsin arkadaş...
    Alım satım arasındaki fark 30 milyona yakın bunu kar olarak temettü mu verecek? Ekle gitsin sermayeye ver bedelsizi çilesini bitir milletin

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geçen sene Mart ayında ALCAR 420 TL Otokar 420 TL idi şimdi ALCAR 271 TL Otokar 423 TL fakat Otokar dünyanın temettüsünu verdi ALCAR çekirdek temettü şu verdi 2022 Mart'ta bedelsiz verirse ve sermaye artırımı yaparsa ihya olur yoksa kağıt duman olur

7. 66 milyonluk ford bizi geçti şeref yoksunu hırsız bunlar net, olanları mantık çerçevesinde izah edemezsiniz hırsız hırsızdır...

8. Boşuna demiyorum imkb tarihinin en a.şağılık ekibi bu tahtada diye. Onur! Haysiyet! Şeref!!!! Bunlar için tek gerçek hırsızlıkla edindikleri para. Kefen paranız olur umarım...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Sayfa 157/345 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •