Sayfa 343/345 İlkİlk ... 243293333341342343344345 SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Sasa:

En gec ikinci ceyrek bilanco ile belirttigim degerlere yakin olmasini bekliyorum. Gecen yilin bilanco ile ilk ceyrek beraber aciklanirsa ve zarar gelirse anlaki ikinci ceyrek rekor gelecek. Yanisi en gec ikinci ceyrek bilanco sonrasi ozsermayemiz 2 milyar tl olur. Ceo konussun. Bizde yillarin Alcar yatirimcisi olarak konusuyoruz. Bakalim veriyi Ceo mu tutturacak, bizlermi?
    Ikinci ihtimali burada belirtmistim.

Yuzde 99 ikinci ihtimal olacak.

Netim.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    alcar incelemedım goltaş bilanço ile gelecek hareketten vedalasıp alcar yıkılmam gerektıgını hıssedıyorum. Finansman sorununu cözmelerı gerekmektedir. bununda yolu bedelliden gecer.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    alcar incelemedım goltaş bilanço ile gelecek hareketten vedalasıp alcar yıkılmam gerektıgını hıssedıyorum. Finansman sorununu cözmelerı gerekmektedir. bununda yolu bedelliden gecer.
    Sayın Sasa
    Üzerinde onca bedelsiz dururken bedelli kabul edilir mi? Yoksa oranda bedelsiz ve bedelli birlikte mi yoksa önce bedelsiz ve ardından bedelli mi?
    Aydınlatabilir misiniz?

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Enflasyona ilk geçiş kapsamında, TMS 29 enflasyon düzeltmesi sonrası hazırlanan bilançoda oluşan
    geçmiş yıl karları 1 Ocak 2022 tarihi itibarıyla 1.293.177.032 TL olup, 31 Aralık 2023 tarihi itibarıyla
    satın alım gücü esasına göre hesaplanmış tutarı 3.500.265.681 TL’dir.
    bilemiyorum sanki altında başka bişey var! kasasındakı paraya enflasyon muhasebesı yappıp fabrıkave dıger varlıklarda yapamamak bana biraz şey gibi geldi...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Dalaman Yazıyı Oku
    Sayın Sasa
    Üzerinde onca bedelsiz dururken bedelli kabul edilir mi? Yoksa oranda bedelsiz ve bedelli birlikte mi yoksa önce bedelsiz ve ardından bedelli mi?
    Aydınlatabilir misiniz?

Faizlerin %60 seviyesıne geldıgı bir zamanda yuksekbır bedellı+bedelsız yapıp yaıtımcıdan mı parayı toplamak ıstersın yoksa kredımı cekersın. olaganustu yedeklerı SERMAYEYE EKLEMESI GEREKMEKTEDİR
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Dalaman Yazıyı Oku
    Sayın Sasa
    Aydınlatabilir misiniz?

Sayin Dalaman;

584 milyonluk sermaye duzeltme farki var. yuzde 5000 bedelsiz yapabilir. Kaldiki ikinci ceyrek rekor bilanco ile daha da iyilesecektir.

Gerilerse alim firsati olarak degerlendirecegim kendi acimdan.

(Buyuk Hun Imparatorunun 434-453MS isimini tasiyan ) Bey e de bi lafim var. Asagi cok basarsan gereksiz yuk bindirirsin. Kantarin topuzunu kaciripta cok basayim deme. Bana illaki kendini desifre ettirdin, ky ya karsi yaptigin bu doldur bosaltin da bi sonucu olacak. Hersey para degil Vedat Beyle hakkinda ayrintili konusmaya bakar.

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Dalaman;

584 milyonluk sermaye duzeltme farki var. yuzde 5000 bedelsiz yapabilir. Kaldiki ikinci ceyrek rekor bilanco ile daha da iyilesecektir.

Gerilerse alim firsati olarak degerlendirecegim kendi acimdan.

(Buyuk Hun Imparatorunun 434-453MS isimini tasiyan ) Bey e de bi lafim var. Asagi cok basarsan gereksiz yuk bindirirsin. Kantarin topuzunu kaciripta cok basayim deme. Bana illaki kendini desifre ettirdin, ky ya karsi yaptigin bu doldur bosaltin da bi sonucu olacak. Hersey para degil Vedat Beyle hakkinda ayrintili konusmaya bakar.

YTD
    Buraktepe hocam emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizin bu güzel yorumlarınız büyük cesaret veriyor. Sağolun, varolun.

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Faizlerin %60 seviyesıne geldıgı bir zamanda yuksekbır bedellı+bedelsız yapıp yaıtımcıdan mı parayı toplamak ıstersın yoksa kredımı cekersın. olaganustu yedeklerı SERMAYEYE EKLEMESI GEREKMEKTEDİR
    Çok teşekkür ediyorum. Şunun için sormuştum. Üzerinde kadar bedelsiz dururken sadece bedelli yaptığında SPK'nın onay vermeyeceğini düşünüyorum. Zaten tek başına bedelliye de sanırım gitmez. Yüksek bedelsiz ve bedelli birlikteliği... Gayet mantıklı.

Sayfa 343/345 İlkİlk ... 243293333341342343344345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •