Sayfa 306/345 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon
Arama sonucu : 2758 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

Bedava kaldı aldık bakalım 3 yıl ömür bictim

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bedava kaldı aldık bakalım 3 yıl ömür bictim
    Benim de 1.5 yıl kaldı, sonra bir değerlendirme daha yaparım diyorum. YTD

Hayırlısı

3. Kartonda 2+ yıl sürünmüştüm, şükür sonu iyi bitti, kurtuldum derken bu sefer de buna yakalandım. Kaderimde var herhalde diye düşünüyorum artık böyle uzun vade esir kalma halleri. YTD

4. Sizin durum daha iyi arkadaslar,bnm gıbı 10/12 yıl bekleyenler var bu kagıtta,karda mıyız,tabı ama zamana baktıgımızda dehset zarar,gecen sene 550 olan kagıt (bir kısmını kredı borcıu için satmıştım üzelerek)simdi 500 olamadı bıle ,altın,dolar nerde gectım onları gecen senekı sebze,meyve,kıyafet ücretlerı bıle kac kat katladı,bu karlı bı fırma,akılalır gıbı degıl….

5. +10 yıldır birlikteyiz subat4 hanım. Şirket 700 lerde 125 bin lot kote ettirme kalleşliği yapmasa fiyat çok farklı yerlerde olacaktı. Her türlü pisliğin başı şirket yönetimi, defalarca yazdım. Yıllardır beni yanıltmadı! Artık yazmadan küfrediyorum, lanet okuyorum...
     Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Sizin durum daha iyi arkadaslar,bnm gıbı 10/12 yıl bekleyenler var bu kagıtta,karda mıyız,tabı ama zamana baktıgımızda dehset zarar,gecen sene 550 olan kagıt (bir kısmını kredı borcıu için satmıştım üzelerek)simdi 500 olamadı bıle ,altın,dolar nerde gectım onları gecen senekı sebze,meyve,kıyafet ücretlerı bıle kac kat katladı,bu karlı bı fırma,akılalır gıbı degıl�.
    Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

6. Bu hafta da bitti umut başka bahara mı kaldı Konya 1 alcar 2 ��

7. Evet zaten asla kagıdına sahıp cıkan bı fırma olmadılar, 30/60 bandında da nerdeyse 6 yıl aynı kalleşliği yaptılar,bilançosu tarıhı zırve yaptıgında taban olan bır kagıttan bahsedıyoruz,bn pandemı dönemı dışında adam gıbı gıttıgını,tavan serılerını hıc görmedım,aynı dönem egeen ıle bunun arasında kalıp tavaıye uzerıne bunu almıatım kızımın altınlarını bozup,kızım yenı doğmustu 11 yası bıttı bu sene,çok üzülüyorum yaprıgım secıme,ama bnm borsa bılgım vs yok,arsa alır gıbı aldık unuttuk.Nasipppp….

8. Artık daha öncede söylediğim gibi, yeni giren ve her kim varsa tanıdık alın diyorum ve ben de öğrendim artık aralıklı al sat ballı kaymak şöyle 80 100 TL hiç fena değil. Ama tüm bunlar yatırım tavsiyesi değildir ha ona göre

Sayfa 306/345 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •