Sayfa 331/345 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. tam hidrojenli kombi...
    ortamı oksijenle besleyen ısı pompası...
    gibi harika ürünler üretim sürecine eklendi...
    sermayemiz 10,8 milyon...
    özsermayemiz 950 milyon
    Geçmiş Yıllar Kar/Zararları 926.701.757 bedelsize konu fon yaklaşık 84 kat demektir ki %8000 bedelsiz potansiyeli taşımaktadır.

2. Yıl 2021 Ocak 538 TL gördü . Neredeyse 3 yıl dolacak 4 e girecek geçen zaman.
    O dönem bu fiyatlardan alanlar ne düşünüyor acaba....

3. çok serrefsiz bir tahtasın çook.
    Bir zamanlar beraber kafa kafaya gittiğin poltk 15.000 oldu bugün..
    seni satarsam namerdim..

4.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    çok serrefsiz bir tahtasın çook.
    Bir zamanlar beraber kafa kafaya gittiğin poltk 15.000 oldu bugün..
    seni satarsam namerdim..
    bende, kısmet olursa sermaye artırımına kadar hatta sonrasında bu ısı pompasının bilançoya etkilerini görmek istitorum. ceo üretimin büyük çoğunluğu ihraç edilecek demişti...
    beklemeye değer

5. Yüzde 100 katılıyorum sana..
    inanılmaz düzeyde geleceği olan bir ürün yatırımı o iş..

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    bende, kısmet olursa sermaye artırımına kadar hatta sonrasında bu ısı pompasının bilançoya etkilerini görmek istitorum. ceo üretimin büyük çoğunluğu ihraç edilecek demişti...
    beklemeye değer

6. Alarko Carrier, 10. kez ihracatta en başarılılar arasında yer aldı23/11/2023 09:02:35
    Alarko Carrier, 2022 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak 10. yılda da ödüle layık görüldü.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından, Türk İklimlendirme Sektörü’nün 2024-2028 yılı yol haritasının belirlendiği, yıl içinde yaşanan önemli idari ve ticari gelişmelerin üyeler ile paylaşıldığı İklimlendirme Sektörü Hedef “2028” Strateji Çalıştayı Antalya’da gerçekleştirildi. İSİB’in İhracat Liderleri Ödül Töreni kapsamında dereceye giren firmaları ödüllendirdiği etkinlikte Alarko Carrier, “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı kategorisinde en fazla ihracat Yapan Firma” olarak ödüle layık görüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, “Başarılı ihracat performansımızın ortaya koyduğu sonuçlarla 10 yıldır, en fazla ihracat yapan şirketler arasında yer alıyoruz. Bu yıl bir kez daha İSİB tarafından ödüle layık görülmekten son derece mutluyuz” şeklinde konuştu.

7. Alarco Carrier, monoblok ısı pompasını ürün gamına dahil etti08/11/2023 09:23:03

Alarko Carrier, Carrier markasıyla ısıtma, soğutma ve sıcak suda geleceğin cihazı olarak gösterilen R32’li monoblok ısı pompasını ürün portföyüne dahil etti. Ürünleştirme çalışmaları tamamlanan ve Eylül ayı itibarıyla İzmir Wyndham Otel’de dağıtıcılarına yaptığı lansmanla satışına başlanan Carrier Aqua Comfort Monoblok Isı Pompası hem çevreci hem de tasarruf sağlayan özellikleriyle öne çıkıyor.

8. Gectigimiz hafta bir miktar daha ilave ettim portfoye. Cok uzak olmayan bir zamanda spek efendinin eline 3000 3500 civarlarindan mali bosaltiriz ins.

Sayfa 331/345 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •