Sayfa 334/345 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon
Arama sonucu : 2759 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Çok bekledik , çok çile çektik. ...
    Daha ne kadar sabır kalmadı...

2021 Ocak ayında 540TL idi. O dönem ortalama 1 yumurta 0,6 TL idi.Şuan 1 yumurta ortalama 6 TL .
    Şuan alcar 1090 TL.

Bir yerde bi terslik var... Tahtacı yeter artık ..
    özellikle bu alarko grubu küçük yatırımcı psikolojisini çok iyi anlıyorlar,yıllar önceydi,tam hatırlamıyorum35 tl den sattık,satmak zorunda kaldık,çünkü takip ettiğimiz diğer hisseler gidiyordu.biz ce gruptan bir kaç kişi daha vardı,çıktıkdan sonra kağıt hızla 90 lı fiyatları görmüştü.tahtacı efendi,artık aynı hatayı yapacak bir lüksüm kalmadı,sonuna kadar bekleyeceğim...

2. Artık gerçekten rezillik ötesinde..
    bu nasıl şirket yönetimi yaaa..
    poltk 20.000 e dayandı . 3 yıl önce aynı fiyatta idi..
    pardon poltk nedir yaaa... sıradan bi şirket..

3. Merhabalar,12 yıl dayandım,artık hıc ınsncım kalmadı,eskı ortaklardan Sayın Elıot,Kasvet,O’Sullivan buralarda msnz?Bi fıkrınız var mı?

4. Bugün tünelin ucundan ışık göründü sanki.. bugünü bekle bari.. ne diyeyim çok haklısın..
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Merhabalar,12 yıl dayandım,artık hıc ınsncım kalmadı,eskı ortaklardan Sayın Elıot,Kasvet,O’Sullivan buralarda msnz?Bi fıkrınız var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    merhabalar,12 yıl dayandım,artık hıc ınsncım kalmadı,eskı ortaklardan sayın elıot,kasvet,o’sullivan buralarda msnz?bi fıkrınız var mı?
    sayın subat4 kendi adıma buradayım zaman gerekli malum savaş bizi biraz tedirgin etti şieketin yeni nesil kombi üzerideki çalışmaları olumlu olduğunu düşünüyorum şahsen covit dönemindekine benzer bir hareket bekliyorum açıkcası belki daha da iyisi sayın subat4 değişimler kolay olmuyor hele bizim ülkede bu daha handikap zaten havadan nem kapan yeni yatımcı profili oldu bazen bulunduğumuz yeri kaybetmemek te önemlidir bu kağıtta tek yapabileğimiz sabırlı olmak zaten çok net açıklayıcı bilgilerde göremiyoruz.bir de eğer satar isem forumda mutlaka yazarım sayın subat4 bunu her taşığım kağıdın forumunda yazarım . Dah önce burda yazmıştım. Adelde yazdım bol kazançlar dilerim
    belki bi 15 gün yazamam yurt dışı dolayısıyla
    sağlıklı günleriniz olsun
    yatırım tavsiyesi olmasın:)

6. Tesekkurler Sayın Eliot,evet cıkarken daha önce yazmıstınız hatrlıyorum,baska bır kagıtta bu kadar sabreden var mı bılemıyorum,bız sabrettıkce kagıt gerı gıdıyor,carsı pazar hersey 2/3e katlarken bu tuhaf sekılde gerıye gıdıyor,umut sabır bırakmadı insanda…Neyse vardır bir hikmeti diyorum…Tüm ortaklara alcarın zırvelerını,tavan serılerını saymaktan yorulacagı gunler dılıyorum

7. Hayırlısı ile bugün biraz alım ile adımını attım. Bedelsiz beklentili ve sığ hisseler içinde en makul alınılabilecek hisse bir tek bu kaldı. Eşdeğeri diğer hisseler bunun 8-10 katı fiyatlarda. Elim onlara gitmedi. Daha aşağı gelirse de tahta sahibine minnettar olurum:)) Fırsat olur 3-5 bin lot yerine 7-8 bin lot sahibi yapar bizi...

8. Hakikaten insanları bezdirdiler bıktırdırlar resmen , başardılar mı evet ..
    Hatta olay artık işkenceye döndü.
    Ne zaman yeter bu kadar tamam yukarı hazır diyeceksiniz eyyy ... yönetim ve onun tetikçi tahtacısı..
    Sabah az yükselt akşam vur kafasına yada anlık az yükselt vur kafasına alsat lar ne zaman son bulacak..

Sayfa 334/345 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •